خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

نظر سنجی /زمین جنب بازارچه مناسب کدامین گزینه است ؟

قبل از اینکه در نظر سنجی ما شرکت نمایید لطفا متن زیر را به دقت مطالعه فرمایید .

منظور ما زمین کنار بازارچه فداغ است . زمینی که طبق شواهد زیر نظر اوقاف شهرستان گراش می باشد .

مسئولان گذشته  قصد داشتند این زمین که فاقد مجوز تجاری بود در آن ایجاد بازارچه نمایند .

نبود مجوز و سند جهت اجرایی شدن این پروژه (ساخت بازارچه جدید ) رویایی بود که هرگز به واقعیت تنبدیل نشد.

در حال حاضر شورای سازندگی فداغ ، جهت استفاده بهتر از این زمین در حال رایزنی با اداره اوقاف گراش جهت تغییر کاربری و اخذ مجوزات لازم  می باشد .

این زمین اگر در گذشته دارای مجوزات لازم جهت هرگونه فعالیتی بود ، هیچ کس  نمیتوانست مانع از اجرای آن شود .

جهت اطلاع شما همشهریان عزیز اعلام می داریم  که این زمین نه  در اختیار شورای اسلامی فداغ می باشد و نه مردم فداغ . بلکه مالک اصلی آن در حال حاضر اداره اوقاف می باشد .

در حال حاضر شورای اسلامی و سازندگی فداغ به نمایندگی از سوی شما مردم ، در حال رایزنی با اوقاف جهت استفاده بهینه از این زمین می باشد .

از شما مردم خواهشمندیم  گزینه های مورد نظر خود را جهت اجرایی شدن آن توسط شورای محترم و اداره اوقاف  با شرکت در نظر سنجی اعلام فرمایید .

قابل ذکر است این نظر سنجی با همکاری شورای اسلامی و سازندگی فداغ تهیه و تنظیم گردیده است

images112

طریقه شرکت در نظر سنجی : شما یک گزینه از پنج گزینه مورد نظر را انتخاب نمایید و گزینه vote را بزنید . توجه داشته باشید که شما فقط  یک بار می توانید در این نظر سنجی شرکت نمایید .پس بدرستی گزینه مورد نظر را انتخاب نمایید .

در ضمن کامنتهای شما عزیزان هم استثناعا بدون سانسور منتشر خواهد شد .فقط نام اصلی خود را ذکر بفرمایید .

 

زمین جنب بازارچه مناسب کدام گزینه است؟

 • پارک و بوستان (49%, 84 Votes)
 • احداث مصلی (25%, 43 Votes)
 • تجاری (14%, 25 Votes)
 • ساختمان اداری (8%, 13 Votes)
 • سالن اجتماعات (5%, 8 Votes)

Total Voters: 173

Loading ... Loading ...

 

درباره‌ی فداغ نيوز

8 نظر

 1. بادرود .. داشتم با خودم فکر میکردم که یک کاری بگیرم که هم سر مایه نخواد وهم را حت باشد وهم در امد داشته باشد فرشته که سراغ ما نمیاد یکهو شیطونی اومد گفت میخوای را هنما ایت بکنم گفتم اگر را ه نمایم شیطون باشه که تکلیفم رو شنه شیطونه گفت خودت میدونی میخواستم کمکت بکنم حالا که اینطور است برو بگرد ودرفکرباش تا شبها بیخوابی بسرت بزند وسروکارت بیافتد بدکتر و دارو وچندر غازی هم که داری خرج دوا ودر مان کنی گفتم حالا بگو ان شغل محبوب ودر امد زا چیست کمی ناز کرد و گفت سلمانی یا ارایشگاه فکر کردم دیدم مثل اینکه وا قعا نمیخواد وارونه بفر ستم به چاه گفتم بد فکری هم نیست رفتم و دوری زدم که جای مناسبی در نظر بگیرم دیدم ای امو خواب بودی چند ارایشگاه بسیار مرتب که در اروپا هم نمونه ان نیست دائر شده وحالا تو اخریش استی برو بد بخت که همیشه چند سال دنبله ای گذشت ان زمان که مرحوم استا کریم و استا شرف خانه به خانه میگشتند ودر سر محصول چند من جو وگندم وموقع پائیز هم چند من خر ما به انها میدادند حالا ببین چندین ارایشگاه زنانه وچند ارایشگاه مردانه است برو بابا فکر نان که خر بزه ابست دور جنبیدی

 2. طبق خبرهایی که از فداغ دوستان به ما دادن مثل اینکه کنار بازارچه کوچه ای به عرض 8متر کشیده شده و به طرف خانه اقای x این کوچه برا چی کشیدن و چه هدفی از این کوچه کشی داشتن رو نمیدونم عزیزان تو شورا جوابگو باشن؟؟؟؟؟؟

 3. علـــى رزمجــو از قطــــر

  به نظر بنده ما توي فداغ فروشگاه هاي تجاري در طول خيابان اصلي فداغ كم نداريم
  مصلي هم فكر كنم همين جامع و وحدت براي جمعيت فداغ فعلا كافي باشه
  اجتماعات هم ميشه در مساجد فعلا برگذار كرد چون در فداغ خيلي نادر اجتماعي برگذار ميشه
  اما فضا سبز خيلي كم داريم يا بهتره بگم اصلا نداريم شما بهتر ميدانيد كه هر شهر يا منطقه ي با درختاش و فضاي سبزش زيباست و جلب نظر ميكنه كه ما توي فداغ از اين امر محروميم به نظر بنده فضای سبز ميتونه بهترين گذينه باشه چون هم روي خيابان اصلي هست يا وسط ده تقريبا قرار داره و هم فروشگاهاي مواد غذايي و رستوران بهش نزديكه

 4. حق روان

  شما قبلا یه مطلبی نوشته بودید که قرارع حاج احمد راستی یک بتن شکن جهت حفر قبر برای فداغ بخرن. الان با گذشت چند سال از بتن شکنی خبر نشد. میشه دلیل این نخریدن رو بفرمایید ؟؟
  اینم حاج احمد راستی به حاج فرج الله نریمانی گفته بودند که بنده خدا هم این وعده رو به مردم دادهبودند. حاج آقا نریمانی تا زشت نشن دیگه
  فداغ نیوز: با سلام خدمت شما دوست عزیز بنده در این رابطه تحقیق نمودم . ایشان بتن شکن را یک سال قبل با مبلغی معلوم خریداری نموده اند و تحویل آقای قاسم طاهری شده است .

  • مثل اینکه خریداری شده و تحویل هم شده. همون پارسال. حالا شما از همه جا بیخبرید که مشکل اون بنده خدا نیست و ریا هم نکرده که جار بزنه اهای من خریدم. اونایی که باید بدونن و مسولیت کفن و دفن دارن خبر دارن.

 5. با درود … پارک و بوستان مناسبتر است بویژه برای بچه ها

 6. حق روان

  دوست عزیز. هر چند نظرسنجی کنی اما شورا خودش هر کاری میخواد بکنه میکنه و بنظرسنجی من و تو هم بی توجهه.

  • شورای قبل که از خودشان نبود چرا نتوانست کاری کند و بازارچه درست کند ؟ در ضمن همین شخص که میفرمایید بر گردن تک تک فداغی ها حق دارد . در این شورا غیر از یکی که از خودشان هست 4 تای دیگر هم هستن که از طایفه های دیگرند . اگر غیر قانونی هست چرا 4 نفر دیگر کاری نمیکنن ؟ مگر شورا 5 عضو ندارد ؟ اعتراض خود را به انها اعلام نمایید . چرا در اینجا و با نام مستعار ؟ اگر دلسوز فداغید و میدانید کار غیرقانونی هست بروید دفتر شورا و علنا اعتراض کنید . ما هم بدمان نمیاید بدانیم چه کسی دلش برای فداغ میسوزد و چه کسی قصد تخریب اعضای شورای سازندگی را دارد . نظر شخصی من اینست که شما به حرف رییس شورا اعتماد کنید و اگر اعتماد ندارید و خواهان نقشه میباشید حضوری به دفتر شورا بروید و از انها تقاضای نقشه کنید . شما با این مطالب کذب نمیتوانیید جلو پیشرفت و ابادانی فداغ عزیز به همت اعضای از خود گذشته شورا را بگیرید . و من الله توفیق

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + = 17