خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات یک چهارم نهایی فوتسال جام نوروز فداغ و حذف یکی از نمایندگان فداغ

نقش کم سن ترین فرد درشورای اسلامی چیست ؟

نقش کم سن و سال ترین فرد در شورای اسلامی و سازندگی فداغ چیست ؟!!

با شروع بکار شورای جدید ما شاهد ظهور یک چهره ورزشی و منتخب مردم در این نهاد بودیم .

شخصی که با وعده های فراوران ورزشی توانست  خیلی زود در دل مردم و بخصوص ورزشدوستان فداغی  وارد شود و در نهایت با رای این مردم هم به شورای اسلامی فداغ راه یابد .

با ورود این شخصیت ورزشی به شورای  اسلامی فداغ همگان بر این باور بودند که ورزش فداغ ، زیر و رو خواهد شد .

IMG-20140613-WA0164

اما گذشت زمان عکس این مسئله را نشان می دهد و این شخصیت ورزشی به گفته ورزشدوستان ، تاکنون حرکت مثبتی در جهت ارتقاء ورزش فداغ انجام نداده است .

ورزشدوستان فداغ انتظار دارند که آقای رستگار لااقل به نیمی از وعده های خود عمل نماید در حالیکه به گفته این عزیزان تاکنون حتی نتوانسته یک توپ هم از سازمان ورزشی ، تهیه نماید .

این عزیزان در ادامه می فرمایند لااقل اگر شورای اسلامی فداغ بودجه ای در این زمینه ندارد  از خیرین کمک بگیرند تا ورزش فداغ به آنچه استحقاقش را دارد برسد .

ورزشکاران فداغی ارزش والایی دارند .افراد خلاقی در رشته های مختلف ورزشی آن فعالیت می کنند .

اما متاسفانه از بقیه ورزشکاران شهرها و روستاهای همجوار عقب تر هستند .

آقای رستگار بهتر است نیم نگاهی هم به ورزشکاران  دیگر شهرها و روستاهای همجوار داشته باشند آن وقت به عقب ماندگی ورزش فداغ بیش از پیش پی خواهند برد

 

 

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

7 نظر

 1. میثم خجسته

  اخه عزیزان بحث چرا!! دولت به این بزرگی و درامد به این فراوانی هنوز کامل به وعده هاش عمل نکرده بعد انتظار دارین اقای رستگار که هیچ بودجه ای در خصوص پیشرفت ورزش در فداغ در اختیار ایشان قرار داده نشده بتونه به وعده هاش طی سال اول حضورش عمل کنه!!

 2. سلام . بعضی وقتها انقدر انتقادات مغرضانه میباشد که ادم با خواند مطلب باید تاسف بخورد بابت کینه هایی که مشخص نیست از کجا اب میخورد .
  هنوز یکسال نشده است که شورای جدید شروع به کار نموده اند و نیاز به زمان و فرصت بیشتری دارند تا بتوانند به وعده هایشان عمل کنند
  شما هم بهتر است به جای انتقاداتی که باعث ناراحتی شود خودتان هم به عنوان یک خیر کمک کنید نه از دور بنشینید و فقط تماشا کنید.
  و باعث کینه و کدورت باشید .
  با تشکر

 3. وای بر فداغ

  وحید جان کدام توپ کدام پول. ما که توپی ندیدیم. فوتبالیست فداغ

 4. وای بر فداغ

  اقای رستگاری هیچکدام از این کارها با پیگیری شما صورت نگرفته.و خط رایتل وایرانسل و… با همت دولت الکترونیک بوده وشما حتی یک نامه نگاری هم انجام نداده اید. پس کار دولت را به نفع خود ثبت نکن عزیزم

  • قبلا هم دولت حرف از الکترونیک میزد پس چرا هنوز در بخش ارد یا هزاران روستای دیگر آنتن نمیدهد؟؟
   چرا اینقدر حرف الکی میزنید

  • امین تنها

   وای بر فداغ که افزادی مثل تو جرات نوشتن اسم خودشان را ندارند.
   و قصد تخریب دارید
   بقول محمد و فداغی شما قصد تخریب دارید وگرنه ارد بخش هست پس چرا آنتن ایرانسل ندارد ووهزار مشکل دولت الکترونیک دارد
   حرفاتون بیربط و بقول عبدالرضا نعمتی دری وری و چرت وپرت هست و دارید میسوزید که یک جوان رای آورده و از xxx

 5. با سلام
  عرض ادب دارم خدمت شما مديريت سايت و تمامي ورزشكاران و ورزش دوستان
  ما هيچكدام از اهالي در فداغ و همچنين خادمين اهالي در شوراي اسلامي و ورزشي منكر اين امر نخواهيم بود كه ورزشكاران فداغ ارزش والايي دارند. و تمام سعي خود را بر اين داشته ايم كه فداغ را در شان فداغي بدانيم و تا حال نيز همين گونه بوده است.
  اولا اين را بد نوشته ايد كه اين حقير با وعده هايم در دل مردم وارد شده ام چرا كه من سال هاست در زمينه ي ورزش در فداغ فعاليت داشته ام و همگان مرا مي شناسند و هيچگونه كم كاري و بي توجهي نسبت به ورزش فداغ نداشته و نخواهم داشت و ثانيا هيچ وعده اي خلاف عقل و منطق نداده و نخواهم داد ولي تمام كارها و يا اموري كه قول پيگيري آن را داده بوديم انجام و به نتايجي رسيده ايم.
  ما حدود هشت ماه از فعاليت شورايمان در دوره ي چهارم مي گذرد ولي شكر خدا بيش از نيمي از وعده هاي اينجانب محقق شده است.جهت مثال ميتوانيد به برقراري ADSL – وايرلس – آنتن دهي رايتل – اپراتور ايرانسل – مصوب شدن بخش فداغ در شوراي عالي استان – در اختيار گذاشتن زمين جهت ساخت سالن ورزشي و … نام ببريم.
  در زمينه ي توپ و وسايل ورزشي هم بايد عرض شود هنوز دوهفته نيست از طرف شوراي ورزشي به تمام تيم هاي فداغ توپ داده ايم و اين در حاليست كه طبق مصوبه ي وزارت ورزش همه ي ورزشكاران بايد سازماندهي و بيمه شوند تا از امكانات آن نهاد بهره مند شوند حال چند نفر از ورزشكاراني كه از اينجانب گله مند هستند بابت اين امر اقدام نموده اند؟، بعنوان كسي كه عضو شوراي ورزشي هستم ميگويم كه هيچ يك از اين عزيزان بيمه نيستند و با تيم هاي خود قرار داد ندارند و بنابراين عليرغم تلاش هاي وافر ما در شوراي ورزشي و شوراي شهر از طرف اداره ي ورزش هيچگونه امكاناتي به آن ها از طرف اداره ي ورزش تعلق نخواهد گرفت و يا در حد جزيي خواهد بود.
  اين هم بايد يادآور شويم در جواب عزيزاني كه انتقاد مغرضانه دارند كه بزرگترين رويداد ورزشي در سال قبل كه همان جشنواره ي ورزشي روستايي عشايري مي باشد با كمك شوراي شهر و ورزشي با هزينه اي بالغ بر 50 ميليون ريال برگزار شد و همچنين جام نوروز 1393 كه اين حقير با كمك دوستان آن را با هزينه اي بالغ بر 20 ميليون ريال به بهترين و با كيفيت ترين نحو ممكن برگزار كرديم.
  و حال بايد بگوييم بعضي حرفايتان جالب است چراكه با تشكيل وزارت ورزش و جوانان ورزش مملكت ما زير و رو نشده است حال با ورود فردي به شوراي شهر ورزش فداغ زير و رو خواهد شد!!!!!!!!؟
  و خيلي از كارهايي كه از گفتن آن تا محقق نشدن قطعي امر معذوريم
  در آخر براي شما و اهالي و خصوصا ورزشكاران آرزوس سربلندي داريم و اميدوارم با انتقادات بجا و كارشناسي شده ي شما بتوانيم گامي موثر در راه اعتلاي فداغ برداريم.
  و من ا… توفيق

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 7 = 15