خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

186نماینده مجلس طی نامه ای خواستار لغو مصوبه غیر کارشناسی الحاق بخشی از هرمزگان به فارس شدند

بیش از 180 نماینده مجلس طی نامه ای به رییس جمهور خواستار لغو مصوبه انتزاع چند روستا از استان هرمزگان و الحاق آن به استان فارس شدند.

به گزارش رویداد های لارستان بزرگ به نقل از خانه ملت، احمد جباری با تاکید بر اینکه 186 نماینده مجلس نامه ای را امضا کرده و طی آن از رییس جمهور خواسته اند مصوبه غیرکارشناسی و ناپخته انتزاع چند روستا از استان هرمزگان و الحاق آن به استان فارس را که باعث تنش شده است را لغو کند.

نماینده مردم پارسیان بندرلنگه و بستک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اعتراضاتی که به دنبال این مصوبه اعلام شد باعث بهره برداری سایتهای ضد انقلاب و خارجی شده است، افزود: این که استاندار اهل فارس مصوبه ای را در شورای تامین می گذراند که چند روستا از هرمزگان به استان فارس ملحق شود، خوب نیست

وی با بیان اینکه ارتباط خوبی بین مردم هرمزگان و فارس است، گفت: در این نامه خطاب به رییس جمهور تاکید شد که این مصوبه نه تنها هیچ دستاوردی در بهبود وضعیت اقتصادی اجتماعی مردم و حل مشکلات معیشتی آنها نداشته است، بلکه بستر مناسبی برای ایجاد اختلاف بین مردم در استانی آرام و بدون مشکل خواهد بود.

جباری گفت: این مصوبه دولت قبل هم مثل بسیاری از تصمیمات دیگر آن به صورت عجولانه و بدون بررسی دقیق کارشناسی ودلیل منطقی به تصویب رسیده است.این عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: امیدواریم این مصوبه لغو شود.

 

بدون اینترنت خبرهای فداغ نیوز را دنبال کنید فقط کافیه عدد 1 لاتین را به شماره  30009292002181  پیامک کنید تا خبرها همان لحظه به صورت اتوماتیک برایتان ارسال گردد

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + = 12