خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

اقدام عجیب سازمان هدفمندی یارانه‌ها

شهروندان بسیاری تماس گرفته و اعلام می‌کردند تنها می‌توانند گزینه انصراف از دریافت یارانه را در سامانه انتخاب کنند زیرا گویا سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها سامانه اینترنتی خود را به گونه‌ای طراحی کرده است که نتوانید خواهان دریافت یارانه باشید!

 

سایت رفاهی

 
در صفحه دوم نوشته شده است: ” اینجانب انصراف خود را از دریافت نیمی از مبلغ یارانه اعلام می‌نمایم.” در اینجا نیز دو گزینه “تایید” و “عدم تایید” قرار دارد. اگر اینجا هم گزینه “عدم تایید” را انتخاب کنید به مرحله آخر می‌روید.

سایت رفاهی

در مرحله آخر با این نوشته مواجه می‌شوید:” اینجانب انصراف خود را از دریافت مابه التفاوت مرحله اول و مراحل بعدی اعلام می‌نمایم.”

با کمال تعجب در این قسمت فقط گزینه ” تایید” وجود دارد. به عبارتی باید حتما بگویی که مابه‌التفاوت را نمی‌خواهی.

به این ترتیب اگر این گزینه را انتخاب کنی یعنی خودت با کمال اختیار اعلام کرده‌ای که مابه‌التفاوت‌های مرحله اول و دیگر مراحل را نمی‌خواهی. و اگر این گزینه را انتخاب نکنی به این معناست که تو مراحل ثبت را کامل طی نکرده‌ای و چون اطلاعیه داده‌اند که اگر در سامانه ثبت نکنید به صورت خودکار یارانه قطع می‌شود، در نتیجه باز هم یارانه شما قطع می‌شود.

سایت رفاهی

خلاصه اینکه سازمان هدفمندی یارانه‌ها کاری کرده است که در هر حالت شما بازنده‌اید و نمی‌توانید تقاضای انصراف را رد کنید.
این اقدام سازمان هدفمندی انسان را یاد دادگاه سقراط می‌اندازد. در آن دادگاه حکم دادند که سقراط حتما باید بمیرد منتها می‌تواند نوع مرگ خود بین نوشیدن جام شوکران یا طناب دار را انتخاب کند. ما نیز در این موقعیت حتما باید انصراف بدهیم منتها می‌توانیم یا از طریق سایت این‌کار را بکنیم یا اینکه بی‌خیال شویم و خودشان این کار را بکنند.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = 13