خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

نهضت آسفالت کردن کوچه های فداغ با جدیت ادامه دارد

* گروه خبر:علی اکسیر *
در پی انتشار خبری مبنی بر آسفالت کوچه ها و معابرمنتهی به مدرسه ابتدایی و تماس تلفنی چند نفر از ساکنان فداغی با خبرنگاران مبنی بر عدم اجرای تعهد شورا جهت آسفالت کوچه صنعت، خبرنگار ما پیگیرموضوع شد.

حاج ناصر منصوری رییس شورای فداغ در گفتگوی تلفنی گفت : بودجه آسفالت کوچه مدرسه ابتدایی در دو مرحله با اعتباری بالغ بر ۷میلیارد ریال از بودجه دهیاری انجام گرفته اما مقرر شده بود بخشی ازبودجه مذکور توسط خودیاری ساکنین در این محلات تامین شود که تا این لحظه محقق نشده است.

منصوری گفت:اجرای هر مترمربع آسفالت بیش از ۲۰۰هزار تومان هزینه در بر دارد که تاکنون حدود ۳۵۰۰متر از معابر و کوچه های منتهی به مدرسه ابتدایی زیر سازی و آسفالت است.

منصوری گفت: تعهد شورا برای آسفالت کوچه ها عرض ۶ متر است اما کوچه محدوده منزل آقای حسینعلی نورسته تا منزل آقای زمانی و بانک صادرات بیش از ۴۰۰ متر است که همت و خودیاری ساکنین و خیران را می طلبد.

وی در مورد کوچه صنعت (محدوده منزل آقای مختار خدامی تا منزل علی اکبر کرمی )نیزگفت: چند سال قبل هزینه زیر سازی توسط برخی ساکنین پرداخت شده اما هنوز حدود ۱۲ میلیون تومان بابت زیرسازی قبلی انجام شده به پیمانکار بدهی دارند در صورتی که به دلیل بارندگی زیر سازی کاملا تخریب گردید.

رییس شورای فداغ افزود: در راستای ادامه نهضت آسفالت کردن معابر ،کوچه صنعت نیز تا قبل از پایان سال در دستور کار آسفالت کردن قرار می گیرد.

.وی در مورد آسفالت و زبر سازی کوچه های شهرک اندیشه نیز گفت: طرح آسفالت کوچه های شهرک اندیشه فعلا در دستور کار شورای فعلی قرار ندارد.

قابل ذکر است چند سال قبل مالکان زمین خالیه و مسکونی این شهرک مبالغی حدود ۱۵ میلیون ریال به حساب بنیاد مسکن برای احداث خیابان و آسفالت آن واریز کرده اند .

رییس شورای فداغ در مورد ادعای برخی ساکنان و مالکان زمین های شهرک اندیشه مبنی بر واریز وجه به حساب بنیاد مسکن بابت احداث خیابان نیز قول پیگیری داد.

منصوری با بیان اینکه تقاضای آسفالت با استفاده از قیر رایگان همچنان در دستور کار شورای فداغ قرار دارد پیش بینی کرد در صورت تحقق این امر بیش از ۱۰ هزار متر مربع از کوچه ها و معابر از نعمت آسفالت بهره مند شوند.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + 5 =