خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

نیاز فعلی فداغ آرامش واتحاد است وبس

در روزهای اخیر به دنبال مسائل پدید آمده  بین شورای محترم فداغ وتعدادی از شهروندان متاسفانه بعضی از دوستان سعی دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند غاقل از اینکه فداغ ما در حال حاضر به آرامش واتحاد نیاز دارد نه تفرقه افکنی وبد بینی .

بعضی از مسائل می شود در خانواده خود فداغ وبه دور از هرگونه شکایتی مشکلات را حل وفصل کرد وبه کدورتها پایان داد .

در این رابطه متنی از طرف یکی از دوستان واز چهره های شناخته شده فداغ صادر گردیده که بدور از هرگونه جانبداری ،دو طرف را به ارامش وحل بحران پیش آمده دعوت نموده اند .

 

سلام به مدیر و مشترکین محترم سایت محبوب فداغ نیوز
این مسایل را می شد در محل خودمان و با حضور اعضای شورای اسلامی در محل دفتر شورای اسلامی و یا یکی از مساجد و حسینیه و یا منزل معتمدین شریف و بزرگوار فداغی و یا منزل یکی از شکات بیان نمود .

و با حضور شاکیان شریف و نیز معتمدین عزیز محلی این شبهات را زدود . و شکایت را به مراجع ارجاع نداد کما اینکه ارجاع شکواییه به مراجع ایرادی ندارد اما بهتر این بود که بدور از شکایت و در فداغ پی گیری میشد .

اما حال که شکایت تنظیم و منظم به امضا، دیگر برادرانمان گردیده ، بنده از طرفین شاکی و متشاکی تقاضا دارم ضمن خویشتن داری واحترام متقابل، در کمال آرامش و بدور از احساسات فردی وگرایشهای محلی ضمن رعایت حقوق همدیگر ،موضوع را پی گیری نمایند .

و از مسئولین امر نیز درخواست می کنم، محیطی آرام و بدور از تنش های قومی و یا گروهی را ایجاد نموده تا اعضای محترم شورای اسلامی این خادمین مردم و معتمدین از حقوق خود دفاع نمایند . و از دیگر مردمی که آگاهی و اطلاع کامل از موضوع ندارند نیز می خواهم خیلی تنور را داغ نکنند که دامنه حرارت، خودشان و دیگران را اذیت نماید و بی جهت به موضوعی که به آن علم و آگاهی کامل ندارند دامن نزنند .
حقیر اطمینان دارم در صورت انجام موارد صدر الاشاره هیچ لطمه ای متوجه طرفین نخواهد شد و این شبهه برای مردم شریف و متدین فداغ و نیز شکات محترم شفاف و اصل برادری پایدار خواهد ماند که هدف اصلی همین است .

با تشکر: آقای علی اصغرخاکبیز

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. بنام خدا
    بااحترام به نظر ارائه شده از طرف دوست عزیزمان، ولی به نظر این حقیر چه اشکال دارد تا مسائل روشن گردیده و کسانی که به اقداماتی در جهت منافع خودشان دست زده اند، در مقام پاسخ گویی به افکار عمومی برآیند. مگر نه آنکه حسابش پاک است، از محاسبه باکی ندارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + 6 =