خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

هفته وحدت تجلی بخش اتحاد میان مسلمانان است

ماه بهمن از راه رسید ،ماهی که در آن یک امت ویا یک ملت آزاد گشتند .ماهی که در آن طاغوت وظلم ستم برای همیشه ،در برابر مردمی مصمم وبا اراده سر فرود آورد .ماهی که در آن شیعه وسنی در یک صف واحد ،بر علیه طاغوت وظلم به رهبری بزرگ مرد تاریخ بشریت به پا خاستند وحکومت عدل خدا را خواستار شدند .

ما ضمن تبریک فرا رسیدن ماه بهمن وماه آزاد منشی ملت ایران وفرارسیدن هفته وحدت، که همانا وحدت اصلی ترین نیاز امروز مسلمانان و کشورهای اسلامی خواهد بود .

امروز اتحاد و برادری میان امت های اسلامی است که باعث ایجاد رعب و وحشت در دشمنان شده و می تواند مانند سدی استوار در برابر تجاوزگری ها وظلم گریهای آنان باشد .

امروز بیشترین هراس دشمنان اسلام و انقلاب از اتحاد و همدلی میان مسلمانان است، چرا که با جمعیت 5/1میلیارد نفری پیروان اسلام در دنیا می دانند اگر این جمعیت با یکدیگر متحد و یکپارچه شوند برای آن ها بسیار خطرناک خواهد بود و دیگر به هیچ کدام از اهدافشان نمی توانند دست پیدا کنند.

به همین دلیل است که دشمنان با تمام توان در حال ایجاد تفرقه میان مسلمانان و امت های اسلامی هستند تا بدین وسیله علاوه بر جدایی آن ها از یکدیگر راحت تر بتوانند به اهداف شوم و نامبارک خود دست یابند.

خوشبختانه اتحاد میان مسلمانان شیعه و سنی در لارستان بزرگ مطلوب وکاملا متضاد خواست دشمنان نظام می باشد : خوشبختانه پیروان این دو مذهب با درک اهمیت زمان و لحظه شماری دشمنان برای رسیدن به اهدافشان بوسیله تفرقه افکنی میان این دو گروه، همواره در نهایت صلح و آرامش وهمچون دو برادر ،در کنار یکدیگر زندگی کرده و پشتیبان ولایت فقیه و دستاوردهای انقلاب بوده اند.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 2 = 6