خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

همایش بزرگ پیاده روی بزرگ خانوادگی در فداغ

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در فداغ ، برگزار خواهد شد
روابط عمومی شورای اسلامی فداغ از همایش بزرگ پیاده روی در روز جمعه هفتم اردیبهشت ماه سال جاری ، با شعار زمین پاک و مبارزه با دیابت و هفته سلامت همراه با جوایز متنوع خبر داد
به همین منظور جلسه ای با حضور ناصر منصوری رئیس شورای اسلامی – قاسم هوشیار از اعضای شورای اسلامی – باقری دهیار- خانم دکتر ستوده – عبدالرضا رستمی مدیر دبستان پسرانه فداغ – شعبانی رئیس نیروی انتظامی و فضل الله خرم از اعضای بسیج فداغ در محل درمانگاه فداغ برگزار شد، در مورد نحوه اجرای پیاده روی بزرگ خانواده ، بحث و تبادل نظر صورت گرفت
ناصر منصوری در پایان این جلسه گفت : با توجه به فراگیر شدن بیماری های قلبی، عروقی و فشار خون و چاقی در جامعه نیاز است ورزش همگانی در بین جامعه نهادینه شود.

منصوری افزود : ورزش شرایط جسمی و روحی افراد را حفظ می کند و با افزایش شور و نشاط در جامعه، زمینه بروز آسیب های اجتماعی کاهش می یابد.

قاسم هوشیار هم با بیان اینکه در روستاها به امر ورزش کمتر توجه می شود گفت: توسعه ورزش و زیرساخت های ورزشی باید در اولویت قرار گیرد.

وی افزود: در راستای ایجاد نشاط و شادابی در فضای روستا امروز برنامه پیاده روی خانوادگی با حضور پر شور مردم برنامه ریزی کردیم .
IMG-20180421-WA0075

IMG-20180421-WA0076

IMG-20180421-WA0074

IMG-20180421-WA0073

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = 6