خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

همایش بزرگ پیاده روی بمناسبت هفته هوای پاک در فداغ برگزار شد

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی امروز جمعه به مناسبت هفته هوای پاک با حضور اقشار مختلف مردم، در راستای توسعه ورزش همگانی و ایجاد نشاط عمومی در فداغ برگزار شد.
شرکت کنندگان که از ساعت هفت صبح و در یک هوای سرد در میدان امام حسین (ع) تجمع کرده بودند، مسیر پیاده روی را از میدان مذکور تا پارک حافظ طی کردند
در پایان این پیاده روی به شمار زیادی از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی از جمله دهها کارت هدیه یک میلیون ریالی، کارتهای اینترنتی، وسایل ورزشی و بهداشتی، مواد غذایی و غیره اهدا شد.
این همایش به همت شورای ورزشی فداغ و با هدف اشاعه فرهنگ زیست محیطی، حفظ هوای پاک و همچنین به‌منظور ارتقای بنیه جسمی، تأمین سلامت مردم، دوری از کم‌تحرکی، ایجاد نشاط و شادی در جامعه با همکاری شورای اسلامی و دهیاری و بهداشت و درمان و حوزه بسیج و خیرین عزیز و دوستداران طبیعت و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.
مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون شعارهای زیست محیطی از جمله هوای پاک حق مسلم ماست، دوستدار محیط زیست باشیم، تخریب محیط زیست تهدیدی برای زندگی است و هوای پاک را به فرزندان خود هدیه کنیم و این عنصر حیاتی زندگی را آلوده نکنیم و هوای پاک را پاک نگه داریم بر حقوق شهروندی خود مبنی بر برخورداری از هوای سالم تاکید کردند.

 

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + 1 =