خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

هیات اجرایی انتخابات فداغ

اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی انتخابات گراش وفداغ انتخاب شدند.

به گزارش گریشنا وبه نقل از رویداد شهر،هیات اجرایی  چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان گراش با جلسه‌ای در فرماندار انتخاب شد.

در جلسه ای که به ریاست کریمی فرد فرماندار شهرستان گراش و با حضور مسئولین ادارات ثبت احوال و آموزش و پرورش به عنوان عضو ثابت و اداری و همچنین جمعی از معتمدین برگزار شد، حاضرین به ۸ نفر از معتمدین به عنوان عضو اصلی و ۵ نفر به عنوان عضو علی البدل رای دادند.

در این جلسه آقایان محمد هاشم درویشی، مهدی محسن زاده، غلامرضا یحیی پور، مرتضی دارشی، سلمان مهرابی، علی اکبر فتحی، ابوالحسن فردوسی و جعفر اژدری به عنوان اعضای اصلی هیات اجرایی چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان گراش انتخاب شدند.

محمد نیساری، ابوالحسن جهانسوزی، رحمت الله مهیایی و خانم ها فاطمه بی بی مهیایی و زهره فروزش به عنوان اعضای علی البدل تعیین و انتخاب شدند.

این جلسه صبح شنبه ۲۴ فروردین‌ماه دو ماه مانده به انتخابات در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان گراش برگزار شد.

بر اساس این گزارش پس از سخنرانی و صحبت و تبادل نظر معتمدین فداغ در فرماندار گراش انتخابات برای تعیین هیئت اجرائی انجام شد. شعبان تقی نژاد، حسینعلی نورسته، خرم نوشادی، فضل الله خرّم و منوچهر نریمانی از فداغ برای هیئت اجرائی اصلی انتخاب شدند. ثبت نام کاندیداها از روز دوشنبه ۲۶ / ۱ / ۹۲ شروع خواهد شد.

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 2 = 11