خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

وب سایت اطلاع رسانی شورا راه اندازی کنید

بی شک زمینه ترقی و پیشرفت هر کشور و شهر و در ابعاد کوچکتر شورا ، دموکراسی و حضور مردم در سرنوشت است .

هر چند به تواناییهای عزیزانمان در شورای سازندگی ایمان داریم و آنان این مهم را نه در حرف بلکه در عمل به اثبات رسانده اند ، اما حضور مردم در سرنوشت و تصمصم گیریها و کلا انتقادات و پیشنهادات سازنده مردم ، می تواند راهگشای خیلی از مشکلات باشد .

دوست عزیزمان احمد آقای جهانپناه ، چندی قبل در وب سایت خبری فداغ نیوز حرف از ایجاد صندوق انتقادات و پیشنهادات زدند و ایجاد آنرا به اعضای شورای محترم پیشنهاد دادند، که با استقبال خوب مردم هم روبرو گشت .

اما در حال حاضر نویسنده و مدیریت محترم وبلاگ دختران فداغ طرحی را به شورای محترم ارائه نموده اند که ، قبلا البته به صورت خصوصی خدمت ریاست محترم شورای سازندگی فداغ جناب آقای همایون جهانپناه اعلام نموده بودیم و آن ،راه اندازی وب سایت خبری و اطلاع رسانی شورای فداغ بود که مورد موافقت آن بزرگوار نیز قرار گرفت

متن درخواست مدیر مسئول و نویسنده وبلاگ دختران فداغ خطاب به شورای محترم به شرح زیر می باشد .

سلام خدمت همه ی عزیزان. بنده خارج از این مبحثی که دوستان در ارتباط با آن به ارائه ی انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند ،در ارتباط با صندوق نظرات از سوی شورا پیشنهادی به این عزیزان داشتم.
مسلما آبادانی و پیشرفت هرچه بیشتر فداغ مستلزم همکاری همه ی مردم هست وشورا ی محترم ،چه کم تجربه و چه باتجربه باشند بدون کمک مردم هرچقدر هم در این زمینه تلاش کنند موفق نخواهند بود.برای مشارکت هرچه بیشتر مردم در امر توسعه و ارتقاء در تمامی جوانب نیازمند اطلاع رسانی دقیق و وجود یک زمینه ی مناسب جهت برقراری ارتباط به منظور ارائه ی دیدگاهها،می باشد. پیشنهاد بنده در این زمینه این هست که وب سایتی را باعنوان شورای فداغ در صورت امکان طراحی کنند تا مردم هم ازآخرین اقدامات این عزیزان اطلاع پیدا کنند ،و هم از این طریق بتوانند با شورا ارتباط داشته باشند و هر گونه پشنهاد و انتقادی که دارند به صورت مستقیم در اختیار شورا قرا بگیرد هر چند که مدیریت محترم فداغ نیوز و همکارانشون در این زمینه با همت هرچه بیشتر درحال خدمت هستند ولی گاهی اوقات متاسفانه به دلیل بی اعتمادی برخی افراد ،سوء تفاهم ها و دلخوری هایی مبنی بر عدم صحت خبرها اتفاق می افتد که در نهایت منجر به ناراحتی و …می شود.
بنده خودم نمی دونم که آیا راه اندازی یک سایت توسط اعضا شورا امکان پذیر هست یا خیر ،لذا فقط یک پیشنهاد به اعضای محترم شورا بود چراکه ارائه ی دیدگاه از طریق کامنت خیلی راحتتر وسریعتر از این است که بصورت کتبی بر روی کاغذ نگارش و به صندوق انداخته بشود .اکثر مردم فداغ در بندرعباس و سایر شهر های اطراف سکونت دارند بنابراین نمیتوانند از این شیوه ای که شورا پیشنهاد داده اند اقدام کنند مگر اینکه در فداغ حضور داشته باشند.
امیدوارم که اگر این امر ممکن است هر چه زودتر محقق شود.

 

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

 1. خوشحال شدم از خبر راه اندازی وب سایت مختص شورا فداغ وحمایت واستقبال می کنم.به نظر بنده شورا میتواند با استخدام و بکارگیری شخصی کاردان در خصوص برنامه نویسی وکارهای مرتبط با سایت شورا تمام خبر ها و اقدامات وایده های شورا همراه با ارایه گزارش کارو نتیجه اقدامات فعالیت شورا به مردم خبر رسانی کنند. وقتی مردم ازبرنامه ها وایده های شورا با گزارشی که به مردم میدهند اطلاع پیدا کنند کم وکاستی های موجود با دست های مهربان مردم و رهبری و مدیریت محترم شورا سازندگی انشااله رفع می شود.انشااله هر چه زودتر سایت اختصاصی شورای فداغ راه اندازی شود.

  • ساکنین فداغ

   دوست عزیز این اقداماتی که فرمودید همه آنها جز ب جز در سایت اختصاصی فداغ و سایت فداغ نیوز به ان پرداخته شده و فکر نمیکنم که اطلاع نداشته باشین. در هر صورت پیشنهاد خوبیه ولی اگه از طریق دو سایت محبوب و معتبر فداغ گزارش کار را اعلام کنند بهتر است تا خود شورا

 2. ساکنین فداغ

  هردو طرح نصب صندوق تماس و ارتباط با شورا و سایت خوبه ولی بنظرم  خبرهای شورا که در سایت های فداغ و فداغ نیوز منتشر میشه صد در صد بهتره تا سایت شخصی شورا . البته نظر شخصی ما بود و فکر نکنم اعضای شورا هم وقت زیادی داشته باشند برای نوشتن و طراحی یک سایت.
  فداغ نیوز: لطفا دلایل آن را نیز بیان فرمایید 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + = 11