خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

وحشیانه ترین فتوای داعش/تمام زنان و دختران باید ختنه شوند!

سازمان ملل متحد اعلام کرد که تروریست‌های داعش در عراق دستور داده‌اند تمام دختران و زنان شهر موصل و حومه‌ آن باید ختنه شوند.
ه گزارش قدس آنلاین به نقل از العالم ، بر اساس فتوای تروریست های تکفیری داعش ، کلیه زنان و دختران ساکن شهر موصل و مناطق حومه آن باید ختنه شوند.این فتوا شامل حدود 4 میلیون زن و دختر ساکن این منطقه خواهد شد.
IMAGE635419571770999098

داعش دستور داده است تا همه دختران و زنان 11 تا 46 ساله عراقی ختنه شوند که در این صورت 4 میلیون زن عراقی در خطر آسیب های شدید جسمی و روحی قرار می گیرند.

این خبر را ژاکلین بدکوک، هماهنگ کننده امور انسان دوستانه سازمان ملل از اربیل از طریق یک تماس ویدئویی به خبرنگاران مستقر در ژنو اطلاع داده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، خانم بدکوک گفت: این موضوع کاملا جدید در عراق بسیار نگرانی آور است و نیاز به رسیدگی دارد.

ژاکلین بادکوک هماهنگ کننده کمک های بشردوستانه سازمان ملل متحد در عراق، با بی سابقه خواندن چنین رسمی از سوی تروریست های داعش در عراق، تاکید کرد: چنین چیزی به هیچ وجه خواستۀ مردم عراق نیست.

خانم بدکوک که دومین مقام ارشد سازمان ملل متحد در عراق است، افزود: این نه خواست مردم عراق و نه خواست زنانی است که در این منطقه پرخطر زیر سلطه تروریست ها زندگی می کنند.

به گزارش روزنامه گاردین، سازمان ملل متحد در سال 2012 ختنه کردن زنان و دختران را که در برخی از نقاط جهان رایج بود به سبب غیر انسانی بودن و آسیب های شدید جسمی و روحی ممنوع اعلام کرده است.

درباره‌ی فداغ نيوز

6 نظر

 1. با درود … قبل از انقلاب اسلا می ایران دو بلوک شر ق و غرب بود که بنام دوران جنگ سرد معروف است یعنی اتحاد جما هیر شوروی از یک سو وامریکا و ارو پا سوی دیگر بو دند و ایران جز ه بلاوک غرب بود وامریکا در ایران پا یگاه نظا می داشت در انوقت خطر اتحاد جما هیر شوروی وستون پنجم انها حزب توده که وابسته به شوروی بود وجود داشت که ارتش ونیروی چریک و نیروی مقا ومت ملی بود که هرکس سر بازی نر فته بود یک دوره کو تاه فشرده نظا می تمرین میکرد که اما دگی مقا بله دا شته با شد .
  ولی اینک جمهوری اسلا می ایرا ن از هر سو مورد خطر است عربستان پا کستان افغا نستان و رو سیه و از همه مهمتر وها بیت سلفی تکفیری و و حشیان دا عشی میبا شند اینک هم باید تمامی ارا نیان از هر قوم و کیش ودینی اماد گی مقا بله داشته با شند ود سترسی به اسلحه برا یشان اسان با شد بجز ستون پنجم که عبا رتند از اهل سنت و منا فقین که نمو نه اش در سوریه و عراق میبینیم که چطور با حیوا نات داعشی همصدا شدند ومردم بیگناه را قتل عام مینما یند

 2. بادرود … داعش … صهیو نیسم یهود … صهیو نیسم مسیحی . .. القا عده .
  همانطور که همه میدا نند القا عده بو سیله امریکا بو جود امد تا در افغا نستان بر ضد شوروی رو سیه بجنگند که مو فق شدند رو سیه را در افغانستان شکست دهند با پول عربستان و خلیج .
  در کتب یهود است که قوم یهود بر دنیا مسلط واز همه اقوام بر تر خو اهد شد .
  در کتب نصارا است که قوم یهود بر دنیا مسلط میشود وبعد عیسی مسیح نازل میشود ودنیا را از قوم یهود باز میستا ند .
  بنا بر این صهیو نیستهای یهود وصیو نیستهای نصارا توا فق کرده اند که اول دنیا بدست یهود بیفتد تا بعد ببینیم چه میشود .
  دا عش یکی از با زیگرانی است که اسلام را با اسلام بزنند وبکو بند تا هم ملل اسلامی ضعیف و نا بود گردد وهم از این اعمال و رفتار انها مسلما نان از اسلام متنفر و بیزار شوند که همه اینها با پول خود مسلمانها صو رت میگیرد .
  در بوجود امدن اسرا ئیل همه کشور های مسلمان یهو دیها را به اجبار به بیت المقدس میفر ستا دند از جمله ایران که من خودم بیاد دارم و دیده ام که یهو دیهای لار تا گله دار با ما شینهای کمون کار ار تشی بزور انهار ا به بیت المقدس روانه میکردند .
  فقط اتحاد جما هیر شوروی بود که برای هر خو نوار یهودی روسی که میخو استند مها جرت نما یند با ید مبلغ ده هزا ر دلار پر دا خت نما یند که این پول بو سیله امر یکا از نفت عربستان ارا مکو پر دا خت میشد . بنا بر این دا عش پس از اجرا ی هدف صهیو نیستهای یهود و نصارا حذف خو اهد شد

 3. تنها چیزی که این روزها میتونیم از خداوند درخواست کنیم اینه که ظهور منجی موعود رو هرچه سریعتر نزدیک بکنه!
  چراکه فساد وجنایت و خرافات اونقدر زیاد شده که دیگه از دست هیچ کس کاری ساخته نیست!

 4. جوان فداغی

  اصل گروه داعش از یهود میباشد و ابوبکر البغدادی یک یهودیست که سالها زیر نظر موساد تعلیم داده شده است

 5. با درود .. دین اسلام شده با زیچه نظر یات این و ان .
  داعش .. نگاه کردن به پستان گاو حرام است و باید انر پو شاند
  فرود گاه دو حه قطر .. بمنا سبت ماه مبارک ر مظان با خرید 2 بطری مشرو بات الکلی یک بطری هم مجا نا ببر .
  دا عش .. زنان شوهر دار هم نکاح جهاد میشوند
  امد وارم که ما دا عشی نشو یم . وفقط با قران عمل نما هیم نه با شخص

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = 4