خانه / اخبار کوتاه / محمد زینا فینال جنجالی را برد و قهرمان مسابقات فوتسال جام نوروز ۴۰۳ فداغ شد

وداع حاجی آبادی ها با زائران کربلا

مردم حاجی اباد که منتظر عزیزان خود بودند تا از زیارت کربلا برگردند وبه دیدارشان بروند ،با جنازه های عزیزانشان وداع کردند وبجای سلام وخوش آمدگویی ،تابوت آنها رابروی دوشهای خود ،تاآرامگاه ابدیشان تشییع کردند
اسامی جان باختگان این حادثه جانسوز  به شرح زیر می باشد
محمد طیلری پوراحمد فرزند محمود-ماهی میرزاده کوه شاهی فرزند غلامحسین –خجسته بنی اسدی کوه شاهی فرزندباران –محسن نوروزی فرزندعزیز-علی جعفری سراجی فرزندکهور-محمد اسماعیل حیدری جامع بزرگی فرزند محمد علی –فاطمه خواجویی نژاد فرزند علی اصغر-ستاره عباسپورحاجی آبادی فرزند محمد علی –ماهروسالاری جایینی فرزند محمد –همایون توسلی سیرمندی فرزند ذبیح الله –تابنده علی محمدی معدنویی فرزندصیدال –عصمت حیدری سراجی فرزند گرامی –گرامی حیدری سراجی فرزند نجات –سلبوسالاری سروری فرزند غلامعباس –قزبس سالاری جایینی فرزند محمد –طیبه میرزاده کوهشاهی فرزند لطفی –ابراهیم مجدم (راننده)-نرگس شجاعی –نرگس سالاری –حبیب الله الحاقی صفت ومحسن سالاری فرزندنبی الله –
قابل ذکر است که جانباختگان این حادثه از روستاهای کوشااحمدی –سیرمند –جایین محمدنوئیه وبخش احمدی وشهرستان حاجی آباد می باشند
روحشان شاد باد

درباره‌ی فداغ نيوز

5 نظر

 1. I was seiorusly at DefCon 5 until I saw this post.

 2. رییس جمهور” بگذارید کمی با شماشوخی کنم ”

  لاریجانی ” مجلس جای شوخی نیست ”

  ( فایل صوتی )

  منبع : خبر آنلاین
  http://www.khabaronline.ir/detail/203987/
  حمدی​​نژاد خطاب به نمایندگان: شب عید است، کمی شاد باشیم!/خودم را که نمی​توانم پول کنم
  مجلس – رئیس​جمهور در خلال سخنان امروز خود در پاسخ به سوالات نمایندگان، جندین بار گفت: «بگذارید کمی با شما شوخی کنم»، «بیاید با هم صفا کنیم» و «شب عید است، کمی شاد باشیم».
  به گزارش خبرآنلاین، این موضوع با تذکرات پیاپی نمایندگان همراه شد. اما رئیس​جمهور جلسه علنی را ترک کرده بود. با این حال علی لاریجانی رئیس مجلس این تذکرات نمایندگان را وارد دانست و گفت که مجلس جای شوخی نیست

 3. منبع : خبر آنلاین
  http://www.khabaronline.ir/detail/203971/
  حمدی نژاد: ۱۱ روز خانه نشینی به من نمی​چسبد/چه کسی به متکی ماموریت سنگال داده بود؟/۲/
  مجلس – لحن پاسخگویی رئیس​جمهور با چاشنی مطایبه آمیز ادامه دارد و سوالات را به خود نمایندگان بر می​گرداند.

  در ادامه بخش دوم سخنان رئیس جمهور در پاسخ به سوال نمایندگان در صحن علنی مجلس می​آید:
  . همه شاهدند که با این وضع اقتصاد کشور و تحریم و تهدید، قانون هدفمند کردن یارانه​ها را اجرا کردم. درحالی که قانونی که شما تصویب کردید، اسمی از رئیس​جمهور نیامده است. مجمع عمومی ای در این قانون آمده که رئیس جمهور عضوش نبوده است. چرا سوالش را از من می​پرسید؟
  · در مورد سوالتان راجع به 11 روز خانه نشینی هم باید بگویم که اکثر مردم به من می گویند کمی استراحت کن و به خودت برس! 11 روز خانه نشینی هم از آن حرف هاست! احمدی نژاد و خانه نشینی؟ این حرف و وصله​ها به من و دولتم نمی​چسبد. زندگی ام نشان می دهد که با عمل درست و ادبیات صحیح از ولایت دفاع می کنم و نشان می دهم که نظام ولایی، نظام تلاش و عمل است. همه همکاران من آنقدر کار کرده اند که فنری شده اند!
  · گفتند چرا گفتم مجلس در راس امور نیست و هدف ات چیست؟ من مخلص شما هستم. من با استدلال نظرم را گفتم. شما هم با استدلال جواب دهید. باید اینقدر آزادی بیان در کار باشد که رئیس​جمهور حرفش را بزند.
  · سوال کردید که چرا وزارت ورزش دیر تشکیل شده است. آخر سال است و باید کمی با هم صفا کنیم! من مصوبه مجلس را برایتان می خوانم. شما نوشته اید از تاریخ تصویب این قانون یعنی 10/89، دو سازمان تربیت بدنی و جوانان با هم ادغام شود. 30 دی به ما ابلاغ شده که 18 روز قبلش آنها را ادغام کرده​اید و می گویید مقررات اصلاح می گردد. خب بگردد! مگر ما مخالفیم! نمی​شود بدون شرح وظایف وزیر تعیین کنیم و شما هی بگویید ای داد و ای بیداد که رئیس جمهور تخلف کرده است! شما گفته اید «ادغام می​شود»، نگفتید رئیس جمهور «ادغام کند»! گفته اید بودجه از محل صرفه جویی تامین شود. «صرفه جویی» ردیف است؟
  · اصلا خودتان می توانید این قانون را اجرا کنید؟ من این قانون را با همه اختیاراتم به شما می دهم دستتان را هم می بوسم، بفرمایید اجرا کنید! برای این کار پرونده سازی کردید و برخی دوستان ما هم هر روز باید بروند دیوان محاسبات و دادگاه!
  · شب عید است بیایید کمی شاد باشیم! یک نامه نوشتیم که این قانون قابل اجرا نیست. کار راه به سوال از رئیس​جمهور کشاندید! یک بار هم رئیس جمهور به شما بگوید بالای چشمتان ابرو! مگر چه می شود؟
  · نان زن و بچه مرا بدهید، همین حقوق مرا هم بگیرید! یک حقوق استاد دانشگاهی می گیرم که یکی از این سایت ها نوشت که خیلی زیاد هم هست. از کجا باید می آوردم خرج امور فرهنگی می کردم؟ چرا از من می پرسید بودجه فرهنگی کجا خرج شده؟ شما نمایندگان، عضو شورای برنامه ریزی هستید. من که عضو نیستم! بروید از دیوان محاسبات بپرسید کجا خرج شده؟ من باید از شما بپرسم کجا خرج کردید!
  · از من پرسیده اند که چرا متکی را در سنگال عزل کردید. مگر من به او ماموریت سنگال دادم؟ وقتی عزل شده اند ماموریت چه معنایی دارد؟ من بر اساس اصل 136 و نوسازی در وزارت خارجه ایشان را عزل کرده بودم.
  · سخنان رئیس جمهور ادامه دارد

 4. رییس جمهور : من و یارده روز استراحت . این وصله ها به دولت نمیچسبد
  به فایل صوتی دکتر گوش کنید
  http://www.khabaronline.ir/detail/203971/
  لحن کلام رئیس​جمهور در پاسخ به سوال نمایندگان را بشنوید/احمدی​نژاد و خانه نشینی و استراحت؟
  مجلس – نمایندگان مجلس اگرچه در صحن علنی مجلس به ادبیات رئیس​جمهور انتقاد داشتند اما در راهروها و مصاحبه​هایشان گفتند که این ادبیات قابل پیش بینی بوده است.
  به گزارش خبرآنلاین، سوال نمایندگان درباره خانه نشینی رئیس جمهور در فروردین ماه امسال از این قرار بود: «جناب آقای رئیس جمهور! خانه‌ ‌نشینی و مقاومت یازده روزه جناب عالی در مقابل حکم حکومتی رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر ابقای جناب آقای مصلحی در وزارت اطلاعات چه توجیهی دارد؟
  قبول داریم که هریک از آحاد جامعه مجاز است که نظر خود را با ولی‌فقیه در میان بگذارد و حتی تلاش کند که آن را به کرسی بنشاند. بزرگان انقلاب شاهد بوده‌اند که شهید آیت‌الله مطهری در آستانه پیروزی انقلاب و پس از آن تا دوماه و اندی که در قید حیات بود در چند مورد نظر خود را به امام(ره) قبولاند و رأی ایشان را تغییر داد و امام نیز او را حاصل عمر و پاره تن خود نامید. این امر فی حد ذاته نه تنها مذموم نیست بلکه نشانه تلازم اصل ولایت‌فقیه با آزادی اندیشه و بیان و تقابل آن با استبداد است. اما سخن در اینجاست که همه اینها مربوط است به قبل از صدور حکم حکومتی، یعنی حکمی که به خاطر مصلحتی بزرگتر، فراتر از قانون است. بعد از آن، دیگر مجادله و مقاومت عملی، آن هم به صورت آشکار و از طرف رئیس جمهور کشور، رفتاری غیرقابل قبول است، همچنان که رهبر انقلاب نیز فرمودند مرز التزام به ولایت‌فقیه احکام حکومتی است. البته ما سؤال کنندگان اصرار نداریم که قضیه حتما به همین صورت بوده است، بلکه خوشحال می‌شویم اگر توجیه درستی برای آن ذکر بفرمایید.»
  پاسخ رئیس جمهور را اینجا بخوانید و در زیر بشنوید

 5. منبع : خبر آنلاین
  http://www.khabaronline.ir/detail/203987/
  احمدی​​نژاد خطاب به نمایندگان: شب عید است، کمی شاد باشیم!/خودم را که نمی​توانم پول کنم
  مجلس – رئیس​جمهور در خلال سخنان امروز خود در پاسخ به سوالات نمایندگان، جندین بار گفت: «بگذارید کمی با شما شوخی کنم»، «بیاید با هم صفا کنیم» و «شب عید است، کمی شاد باشیم».
  به گزارش خبرآنلاین، این موضوع با تذکرات پیاپی نمایندگان همراه شد. اما رئیس​جمهور جلسه علنی را ترک کرده بود. با این حال علی لاریجانی رئیس مجلس این تذکرات نمایندگان را وارد دانست و گفت که مجلس جای شوخی نیست

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


3 + 2 =