خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

ورزش در فداغ در حال نابودی است

با توجه به اینکه طی ۱۰ سال گذشته تاکنون ورزشکاران فداغی تیمهای  منسجمی از قشر جوان و نوجوان تشکیل داده و در مسابقات جام های مختلف ( جام رمضان- جام فجر- جام نوروز- مسابقات روستایی  وعشایری و …) در سطح شهرستان  شرکت  نموده اند اما هنوز حسرت داشتن زمین ورزشی مناسب بر دلهایشان مانده است.

جوانان ورزشکار فداغی  همواره از کمبود امکانات ورزشی رنج می برند و درک عمق محرومیت و فقر امکانات ورزشی در این روستا  تنها با حضور مستقیم مدیران و مسئولان شهرستان میسر است.

نبود حامی و پشتیبان مالی برای تیم های فوتبال و فوتسال – شطرنج – تنیس وغیره ، در تمام مسابقات باعث شده هزینه تیم ها را بازیکنان پرداخت می کنند.

ورزشکاران فداغی  علارغم تمامی کمبودها  ونارساییها تاکنون افتخارات زیادی را بنام فداغ به ثبت رسانده اند که قهرمانی جوان فداغی در جان دهه فجر که در ارد برگزار شد و قهرمانی تیمهای فوتبال و فوتسال از دیگر برگهای زرین ورزشکاران این روستای همیشه محرم از آن جمله اند .

متاسفانه مسئولین ما در زمینه ورزش ، اقدامات لازم و اساسی انجام نداده اند و به جرات می توان گفت که فداغ از نظر ورزش  و افتخارات ورزشی  با 20 سال قبل پیشرفت که نداشته است پسرفت هم داشته است .

شاید ورزشکاران عزیز ما در رشته فوتبال  نام حسن و حسین جوشن را به یاد داشته باشند که حضورشان در زمینهای ورزشی چه لرزه ای بر اندام حریفان می انداختند .آیا در فوتبال کنونی فداغ چنین بازیکنی سراغ دارید ؟

آیا بزرگان ما نام مختار تقی نژاد آن خط میانی کوبنده که با ضربات سر خود هر دروازه بانی را به زحمت می انداخت از یاد برده اند ؟

آیا نامهای مهاجمین گریز پای فداغی همانند سعید رنجبر – امان الله دارش – حسن عبدالهی  وغیره و غیره از ذهن حریفان بیرون آمده است ؟

آیا در فوتبال کنونی فداغ می توان دروازه بانی همانند چهره های شاخص 20 سال قبل مانند حاجی رزمجو – خرم نوشادی – اصغرکرمپور یافت ؟

فوتبال فداغ در حال نابودی کامل می باشد ، اینرا ما نمی گوییم بلکه تاریخ اینرا می گوید .

بیاییم لااقل فوتبال فداغ را که در حال مرگ تدریجی است نجات دهیم  واین خواست کلیه ورزشدوستان فداغ ، از شورای جدیدکه خوشبختانه چهره های ورزشی هم در آن حضور دارند می باشد .

File0059

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

5 نظر

  1. جناب مدیر سایت میدونی قضیه ی مسجد ضرار که در قرآن اومده چیه؟مسجدی که بین مسلمونها اختلاف ایجاد میکرد.فذاغ جای بزرگی نیست و نیاز به این همه مسجد نداره.مسجدی که همه میدونن که دوباره بازسازی شده باعث شده عده ای که به مساجد دیگه واسه نماز جماعت برن در همونمسجد برن و نماز فرادی بخونن و این یعنی مسجد ضرار.خدا کلیات رو با یک مصداق میگه تا مردم بفهمند اما گوش شنوا کو.
    فداغ نیوز:سلام دوست عزیز شما اگر استدلال محکمتری در این رابطه دارید بیان فرمایید هر چند ما خود اعتقاد داریم هنوز فداغ به یک مسجد دیگر در شمال که همان گهدم فداغ باشد احتیاج دارد . اگر احتیاج به تبادل سخن در این رابطه دارید با آی دی fedaghnews ارتباط برقرار فرمایید

    • بله درسته گهدم به یک مسجد نیاز داره.حرف من از بازسازی مسجدی هست که نزدیک به مساجد دیگه هست.این همه مسجد کنار هم لازم نیست.بهتره یک مسجد نماز جماعتش باشکوه تر باشه تا یک مسجدی که اصلا در اون نماز جماعت برگزار نمیشه.به قول معروف یک ده آباد بهتر از صد شهر خراب است.این قانون اسلامه که در جاهایی که خیلی بزرگ نیست بهتره تعداد مساجد کمتر باشه تا نماز جماعت باشکوه تر باشه.عقل هم قبول میکنه

  2. ما خیلی چیزها داشتیم که با حسادت ها و بی فکری ها از دست رفت.ورزش چون بعد مهمی هست باید بیشتر به اون پرداخته بشه.ما با نداشتن حتی یک سالن ورزشی مضحکه ی اطرافیانمون شدیم.چرا ما سالن نداشته باشیم تا جوانانمان شب به روستاها و شهرهای اطراف برای بازی نروند.چرا مکانی برای تفریح بانوان نداریم.آیا واقعا نمیشه ساخت.چطور میشه مسجدها رو ساخت،چطور میشه برای ماه محرم و رمضان خرج های گزاف داد ولی امکانات رفاهی نمی تونیم داشته باشیم.ممکنه گفته بشه فرد خیّر داره این کارها رو انجام میده سوال اینجاست آیا نمیشه اون خیّر رو توجیه کرد که داشتن این امکانات مهمتره.باید کاری کرد جوون به سمت تفریح های سالم بره وگرنه به سمت تفریح های ناسالم میره.جوون باید شور جوونیش رو در راه درست به کار بندازه.ای بابا درد دل تو این زمینه زیاد هست ولش کن
    فداغ نیوز:با تشکر از نظرات شما دوست عزیز .ساختن مسجد و حسینیه در جای خود بسیار واجب و کاریست خداپسندانه ولی در کنار آن اول باید انسان مسجد رو ساخت . در رابطه با نداشتن سالن ورزشی و زمین های ورزشی باید بگویم که متاسفانه خود کرده را تدبیر نیست زمانیکه باید فردی را انتخاب کنیم که در راس امور قرار بگیرد میرویم دنبال طایفه بازی و اینگونه مسائل و کاری نداریک گه طرف حتی نمیتونه اسم خودش را هم بنویسه چه برسه به اینکه بتونه دردی از هزاران درد مردم رو درمون کنه . انشاء الله با روی کار آمدن افراد ورزشی در راس امور ، فداغ عزیز ما شکوفاتر از همیشه لااقل در زمینه های ورزشی شود . انشاءالله

  3. به امید خدا فداغ که بخش شد ورزش فداغ هم رونق می گیرد.

  4. بعد هم بگید …. برای فداغ کار کرده

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 4 = 13