خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

ورزش در چنین زمینهای پر از سنگلاخ را باید به چه دورانی تشبیه کنیم ؟

دربخشهای قبلی خبر ،مطلبی را منتشر نمودیم مبنی بر ملاقات جناب دکتر جمشید پورنماینده محترم لار-خنج وگراش درمجلس شورای اسلامی با آقای عباسی وزیر ورزش وجوانان کشورمان.

 

 

 

 

 

ما هم از این فرصت استفاده نموده سری به زمین ورزشی نوجوانان عزیز فداغی زدیم تا از مشاهدات خود مسئولین فداغ وجناب دکتر را مطلع سازیم
جناب دکتر لطفا اگر وقت داشتید به این تصاویر خوب نگاه کنید .ما که از دیدن این زمین به اصطلاح فوتبال واین نوجوانان عاشق فوتبال دلمان کباب شد .
این زمین ورزشی دهستانی است که به احتمال قوی به زودی به بخش وبه دنبال آن به شهر ارتقاء خواهد یافت .آیا به نظر شما چنین زمین ورزشی در شان ومنزلت جوانان فداغ خواهد بود ؟
جناب دکتر این نوجوانان اوقات فراغتی جز روی آوردن به فوتبال ندارند ،این عزیزانی را که مشاهده می فرمایید بدور از هیاهوی زندگی وبا قلبی کودکانه به این مکان امده اند تا ورزش کنند .اما با کدامین امکانات ؟
جناب دکتر ،این عزیزان را دریابید
اینها آیندگان فداغ –لارستان وایران خواهند بود
این نوجوانان عزیز بدون کوچکترین امکاناتی ،دراین مکان جمع شده اند تا اوقات فراغت خود را پر نمایند.
اینها به مسئولین خود چشم دوخته اند ،شاید دلی از دیدن این صحنه ها شکسته شود وآنها را دریابد.
جناب دکتر ما کاری به عملکرد نمایندگان گذشته نداریم ،نمایندگانی که هرکدام به نوبه خود آمدند وشعار دادند ورفتندوبه زودی از از یادها محوشدند .حرف ما با شماست جناب دکتر،اجازه دهید نام شما تا ابد دردل این عزیزان زنده بماند.شما این عزیزان ورزشدوست را دریابید.
جناب دکتر ،درد ورزش ما ودرد فداغ ما تنها این زمینهای سنگلاخی نیست ،ما هزاران کمبود داریم که نمونه ای از آن را منتشر نموده ایم .
ورزش در چنین زمینهای پر از سنگلاخ را باید به چه دورانی تشبیه کنیم ؟

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. ما باید در سنگلاخ بازی کنیم تا دردهای زیاد زندگی رو بتونیم بهتر و بیشتر تحمل کنیم.من خبر دارم که محمد قادری مدیریت مجتمع مدارس پسرانه ی فداغ برای اینکه بتونه جلو مدرسه دبیرستان زمین چمن مصنوعی بسازه تا حدودی دنبال کارهاش رفته ولی نمیدونم نتیجه چی شده لطفا از طریق آقای قادری پیگیری گنید و نتیجه رو به ما اطلاع بدین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 6 = 14