خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

فتوای جدید وهابی ها: خوردن سمبوسه حرام اعلام شد

یک مفتی وهابی خوردن سمبوسه را به دلیل تشابه به ستاره شش پر داود حرام اعلام کرد.
شیخ علی الربیعی از مفتی های وهابی که به دادن فتواهای عجیب و غریب شهرت دارد چندی پیش با درج مطلبی بر صفحه شخصی خود در توئیتر اعلام کرد خوردن سمبوسه حرام است.
این مفتی وهابی دلیل این امر را شبیخون فرهنگی شیعیان به جامعه اهل سنت از طریق خوردن غذای یهودی الاصل سمبوسه اعلام کرد و گفت: ستاره شش پر داود مانند دو سمبوسه متقاطع است.
این نخستین باری نیست که رهبران وهابی، چنین فتاوی مضحکی را صادر می کنند، فتوای ممنوعیت خوردن هویج و موز برای زنان نیز یکی از فتواهای مشهور علمای وهابی بوده است.

درباره‌ی فداغ نيوز

6 نظر

 1. “اذا رایتم معاویة علی منبری فاضربوا عنقه”هنگامی که معاویه را بر منبر من دیدید گردنش را بزنید.امام علی به استناد همین سخن پیامبر به مخالفان خود در جنگ با معاویه واکنش نشان داد.
  میخواستم بدونم فلزن و گپک و لیتک رو حرام نکردن.کاش گودو را حرام میکردند
  فداغ نیوز:نگو دوست من که وجودم گودوست . کشته و مرده گورده ام این یکی هم اگه حرام بشه تو بگو چی بخوریم

 2. شوخی مکو

  اینا دیوونن.ازاونور کمک اسراییلن از اینور… خدابافرستادن امام زمان و بیدار کردن مسلمونا به خصوص برادران اهل سنت در خصوص تحولات اخیرو این فتنه ها به دادمون برسه.

 3. خدایا به هرکه عقل دادی چه ندادی ؟ وبه هرکه عقل ندادی چه دادی ؟؟؟ خوجه عبدالله انصاری

 4. با درود
  حکا یتی دیگر – میگو یند پیامبر بر کا غذی نو شت ( اذا رایتم معا ویه علی منبری فاا قبلو )اگر معاویه را روی منبر دیدید قبو لش کنید پشه ای بر ان کاغذ نقطه گذاشت ( اذا رایتم معاویه علی منبری فا ا قتلو ه ) اگر معاویه را روی منبر دیدید اورا بکشید پس دو گروه شدند گروهی طرفدار قبولی او وگروهی خو اهان قتل او

 5. بادرود
  حکا یتی از کتاب عجایب مخلو قات و غرایب موجودات
  تا لیف محمد بن محمود بن احمد طوسی
  به اهتمام منو چهر ستود ه واما حکا یت
  گویند مردی را زنی بود سلیطه و بد خوی ویرا به صحرا برد ودر چا هی افگند و سنگی بر سر ان نهاد بعد از چهل روز باز امد تا حال او بچه رسیده سر چاه بر گرفت جنی از ان بر امد وغریو و فریاد میکرد از دست ان زن و مرد را گوید — ای ظالم این چنین سلیطه را بجای من اوردی تا عیش من تلخ کرد —
  و مینما ید که زن بد تر از دیو بود
  وخداوند میفر ماید ان کید شیطان کان ضعیفا ان کید هن عظیم

 6. بادرود
  ما همه ایرانیان برای پیروزی بشار اسد دعا کنیم وهر کمکی از ما بر اید دریغ نکنیم
  چون این الاغهای وهابی بیشعور دشمن انسا نیت هستند و بشار اسد باید هر جا این خرهای نفهم هستند بجای بمب بشکه های بنزین رویشان بیا ندازد تا در خریت خو دشان بسو زند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = 7