خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

وزارت راه به کمک پروژه های راهسازی گراش می آید

اصغر فرودی فرماندار گراش در دیدار با سید حسین میر شفیع معاون ساخت و توسعه آزاد راه های وزارت راه و شهرسازی خواستار توسعه راه های مواصلاتی و تکمیل پروژه های نیمه تمام این وزارت خانه در شهرستان گراش شد.
فرماندار گراش ارتقاء و توسعه زیرساخت های راه های مواصلاتی را کلید توسعه شهرستان عنوان کرد و گفت: یکی از پروژه های مهم وزارت راه و شهرسازی در شهر گراش موضوع جاده چک چک است که با وجود موقعیت خاص جغرافیایی و داشتن امکان اتصال چندین روستا و بخش های تابعه به مرکز شهرستان و شهرستان های همجوار لامرد، مهر و عسلویه متاسفانه با گذشت هشت سال از شروع این طرح حیاتی، هنوز تکمیل نشده است.
اصغر فرودی تکمیل پروژه های نیمه تمام حوزه راه و شهرسازی در شهرستان گراش ضروری دانست و افزود: دولت یازدهم توجه ویژه ای به مناطق محروم و کمتر برخوردار دارد و در این راستا بسیاری از پروژه های حوزه راه در شهر گراش و توابع این شهرستان با پیگیری های که انجام شد از حالت راکد در آمد و پیشرفت های نیز داشته اما به جهت اتمام کار و بهره برداری مردم از این طرح های عمرانی هنوز این پروژه ها تکمیل نشده است.
وی یکی از پروژه های مهم دیگر راه و شهرسازی در گراش طرح نیمه تمام مجتمع اداری شهرستان عنوان کرد و اظهار داشت: شهرستان تازه تاسیس گراش مشکل مکان برای ادارات مستقر در مرکز شهرستان دارد که باید رفع شود و ساخت این مجتمع اداری یکی از راه های کم هزینه تر کردن در ساخت ساختمان های ادارات به طور جداگانه و در راستای خدمات رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مردم این منطقه است.
نماینده دولت تدبیر و امید ساخت جاده ارد به مز را یکی از اولویت های پروژه راه سازی در بخش ارد عنوان کرد و افزود: توسعه جاده های روستایی کمک به توسعه یافتگی مناطق محروم می کند و در بخش ارد زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی فراهم است و توانمندی این منطقه در بخش کشاورزی، نیاز است ساخت راه در این بخش در اولویت قرار بگیرد.
وی بهسازی جاده های روستایی در دهستان های خلیلی و فداغ نیز و تسریع در دوبانده شدن محور گراش_ اوز از دیگر پروژه های مهم شهرستان گراش در حوزه راه و شهرسازی عنوان کرد و افزود: با حضور مدیر کل راه و شهرسازی لارستان چندین جلسه موانع پیشرفت این پروژه ها بررسی شده است که مهمترین مساله تخصیص اعتبارات مورد نیاز است. .

 

تاریخ انتشار:۹ اسفند ۹۵

کدخبر ۲۹۶8

IMG-۲۰۱۷۰۲۲۷-0002

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + 7 =