خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

وعده سال 91 هنوز محقق نشده است / مقصر کیست ؟

وعده سال 91 معاون مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، راجع به  اولویت تکمیل سالن ورزشی فداغ هنوز محقق نشده است .

از وعده تکمیل سالن ورزشی فداغ توسط اکبری معاون وقت مدیر کل ورزش و جوانان فارس چهار سال می گذرد اما کوچکترین حرکتی در راه تکمیل این سالن برداشته نشده است .

سال 1391 گزارشی از طرف آقای اصغر خاکبیز به سایت خبری فداغ نیوز مبنی بر ملاقات حضوری رییس شورای اسلامی فداغ با معاون مدیر ورزش و جوانان فارس و قول مساعد معاون ورزش و جوانان فارس ، جهت اولویت تکمیل سالنهای محبی گراش و فداغ  را دادند، اما با گذشت چهار سال از این وعده ، سالن ورزشی فداغ ، کماکان همچون گذشته ، بلاتکلیف باقی مانده است .

حیدرعلی کامیاب؛ مدیر کل ورزش و جوانان فارس در سفر اردیبهشت سال 1395 به گراش ، یعنی چهار سال بعد از وعده اول ، بار دیگر بر ضرورت تکمیل پروژه های ورزشی در فداغ ، تاکید داشت

کامیاب بعد از پایان بازدید از مراکز ورزشی فداغ گفت : در بازدید از روستای فداغ و ارد دیده می‌شود که کمبود سالن داریم و این‌ها باید بررسی شود و فضای ورزشی جدید احداث و سالن‌های موجود تجهیز و استاندارد شود.

او همچنین گفت:« یک میلیارد تومان سیستم سرمایشی برای کل منطقه جنوب خریداری شده است و کم‌کم بین مناطق گرمسیر توزیع می‌شود. تا سالن‌ها تجهیز و ورزشکاران راحت‌تر بتوانند به ورزش بپردازند.»

فرماندار شهرستان گراش در ملاقات حضوری پنجم اردیبهشت 1395 با کامیاب، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان فارس، راه اندازی مجموعه ورزشی در دهستان‌های فداغ و خلیلی را مورد تاکید قرار داد و افزود: منطقه فداغ و خلیلی از نبود امکانات ورزشی رنج می‌برند و نیاز است با توجه به سیاست محرومیت زدایی ، دولت یازدهم نگاه ویژه‌ای به روستاهای شهرستان گراش داشته باشد .

 

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

  1. با سلام و خسته نباشید
    تو شهریور شهروندان فداغی به کربلا اعزام شدن یا قراره اعزام بشن؟؟؟/

  2. با سلام و خسته نباشید
    تو شهریور هم شهروندان فداغی به کربلا اعزام میشن یا نه ؟؟؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = 4