خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

وعده های رنگارنگ نامزدهای انتخابات در فداغ

با شروع تبلیغات نامزدهای انتخابات شوراها ، نامزدهای فداغ هم بیکار ننشستند وهرکدام به سلیقه خود ، و نیاز مردم فداغ ، تبلیغات خود را پایه ریزی نمودند.
متاسفانه نامزدها بدون در نظر گرفتن تحقق وعده های خود ، تبلیغات را شروع کرده اند که البته این یک امر کاملا شناخته شده در انتخابات ایران است .
در انتخابات ریاست جمهوری هم به دفعات شاهد وعده هایی بوده ایم که خود آن نماینده ها هم کاملا واقفند که هرگز وعده هایشان ، تحقق نخواهد یافت .
نماینده ای که بخواهد با وعد های توخالی ، چند آرایی را به آرای خود اضافه نماید ، و مردم را به سوی خود جلب نماید در آینده به مشکل بر خواهد خورد .
پس بهتر است در تبلیغات خود صادق باشند تا مردم هم به صادق بودن آنها رای دهند نه به وعده های تو خالی آنها .

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

  1. مگرشوارهای قبلی چه گلی به سرمردم زدن که این همه میای میگی که قول الکی به مردم ندن لطفاواقع بینانه باش وطرف کسی رونگیراقای فداغ نیوز
    فداغ نیوز: یه سئوال ؟؟؟ آیا اگه بگیم وعده های الکی ندن یعنی جانبداری از کسی ؟؟

  2. با عرض سلام و خسته نباشید
    مدیریت محترم فداغ نیوز لطف کنید این نکته را هم به کاندیداتورهای شوراها در فداغ گوشزد نمایید که اگر تبلیغاتی هم می خواهد داشته باشند از 16 خرداد به مدت یک هفته آغاز خواهد شد.البته این نکته را نیز به خود شما یاد آور شوم که تبلیغات به آن میگویند که به در و دیوار چیزی چسبانده باشند و … ولی بهر حال ایران سراسر تبلیغات است حال چه خیالی چه راست و …
    به امید سرفرازی میهن من
    فداغ نیوز: با سلام وتشکر از نکته ای که فرمودید ولی دوست عزیز تبلیغات نامزدها شده بهار زود رس همانگونه که نامزدهای ریاست جمهوری تبلیغات خود را شروع کرده اند .نامزدهای شوراها هم تبلیغات خود را زود آغاز نموده اند ولی تبلیغات به شیوه ای که فرمودید بله ولی راههای فراوانی برای تبلیغات هست .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 2 = 8