خانه / اخبار کوتاه / افتتاحیه بازیهای فوتسال جام نوروزی فداغ و برتری پرگل فداغ جوان و کنگریشه برابر حریفان خود

پیام تبریک مدیر امور آبفا شهرستان گراش به مناسبت ۱۷ مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار

پیام‌ گرامیداشت‌ مدیر امور آبفا شهرستان گراش به‌مناسبت سالروز شهادت شهید صارمی‌ و روز خبرنگار

مدیر امور آبفا شهرستان گراش به مناسبت ۱۷ مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار، پیامی را صادر کرد.

▪️به گزارش روابط عمومی امور آبفا شهرستان گراش ؛ متن پیام به شرح زیر است:

۱۷مرداد امسال‌ با سال‌های‌گذشته متفاوت‌ است‌ و چه زیبا و بجاست که‌ در تلاقی‌‌ روز‌ خبرنگار‌ و عاشورای‌ حسینی‌ یاد کنیم از پیام‌آور دشت کربلا، حضرت زینب کبری(س).
وی مردانه در معرکه نینوا ایستاد و هرچه توان داشت برای ادای رسالت به کار بست و پس از آن نیز در نبردی نابرابر در برابر نامردمان مردنما، علی‌وار، هرچه از واقعیت ماجرای کربلا بود، بی‌کم و کاست، بر زبان جاری کرد.

حضرت زینب(س) در عمق تاریخ، بر تارک خیل پیام‌آوران حقیقت و آگاه‌سازان بشر قرار گرفته است و نوای قدسی او هنوز پس از 14قرن عامل روشنگری و بیدارگری مردمان است.

حضرت زینب(س) به درستی “پیام بر” عاشورا است که “کربلا در کربلا می‌ماند اگر زینب(س) نبود…” کاملا بجاست اگر او را بهترین الگو برای خبرنگاری معرفی کنیم. همین قیاس کافی است تا یک خبرنگار راستین و آزاد بداند در راه گفتن حقایق و بیدار کردن خلایق چه دشواری‌هایی که نباید تحمل کند و چه محرومیت‌هایی که به سراغش نمی‌آید.

ضمن تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین‌(ع) و 72 یار باوفایش، روز خبرنگار را گرامی می‌داریم و با سلام و درود بر شهید والامقام محمود صارمی، صمیمانه از‌ زحمات‌ و تلاش ها‌ و مساعی‌ جهاد‌گونه‌ خبرنگاران شریف‌ و عزیز‌ و گرانمایه‌ شهرستان گراش که‌ در عصر‌ حاضر به‌ تبعیت از حضرت زینب(س) به‌ تبیین می‌پردازند سپاسگزاریم‌ و آرزوی‌ سربلندی، توفیق روزافزون و صبر در برابر سختی‌های این شغل ارزشمند را برای‌‌ همه خبرنگاران داریم.

*«سعید علی پور مدیر امور آبفا شهرستان گراش»*

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + 1 =