خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

پیام تسلیت مردم و شورای اسلامی فداغ به مناسبت ارتحال خیر بزرگ گراش و منطقه

img-20160911-wa0072
شیخ احمد انصاری خیر بزرگ گراشی ، دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت
به دنبال ارتحال این مرد بزرگ و شریف ، پیامی از سوی شورای اسلامی فداغ ، به این شرح صادر شد
بسم الله الرحمن الرحیم
کُلُّ مَنْ عَلَیْها فانٍ وَ یَبْقى‏ وَجْهُ رَبِّکَ ذُو الْجَلالِ وَ الْإِکْرامِ ( الرحمن / آیه ۲۶ و۲۷ )
پیامبر اکرم (ص) فرمودند: الموت ریحانه المومن. ( مرگ گل خوشبوی مؤمن است.)
خاندان محترم مرحوم حاج شیخ احمد انصاری؛ مرگ انسان های مومن وصال با معبود خویش است که برای ما غم و برای ایشان لذت دیدار یار است.
درگذشت خیر بزرگوار حاج شیخ احمد انصاری موجب تاسف، تاثّر و اندوه اهالی فداغ و منطقه ، دوستان و اصحاب علم و معرفت شد، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.
بدون تردید آن فرهیخته ی شادروان از بهترین خیرین بود که با شناخت نیازمندی های حوزه مختلف منطقه ، خدمات ارزنده و ماندگاری را در راستای توسعه و پیشرفت این منطقه ی مستعد و شرافتمند کشور عزیزمان ایران اسلامی از خود بر جای گذاشت و تا ابد نام خود را بر تارک فرهنگ، هنر ،مذهب ،بهداشت و درمان و اندیشه ی این مناطق جاودان و ماندگار ساخت.
او از این فرصت کوتاه و گذرای زندگانی خود، ذخیره ی با ارزش و گرانبهایی را برای رسیدن به کمال انسانی و پیشگاه خداوند تبارک وتعالی فراهم نمود و با رهایی از قید و بند دنیوی در مسابقه خیر و نیکوکاری برنده ای موفق و شایسته بود، که گوی سبقت را از دیگران ربود و الگوی مقبولی برای خیرین شرافتمند و پاک دل گردید.
شورای اسلامی فداغ به نمایندگی از اهالی محترم فداغ، فقدان غم انگیز این خیر با اخلاص، فرهنگ پرور و متدین را به جامعه خیرین و اهالی منطقه و شهرستان گراش ، و علی الخصوص خانواده محترم آن مرحوم مغفور تسلیت گفته و برای آن عزیز سفر کرده رحمت واسعه الهی و علو درجات و برای بازماندگان ارجمند، صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند رب العالمین خواستاریم.
روحش شاد و راهش همواره پر رهرو باد. شورای اسلامی فداغ

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = 8