اخبار کوتاه :
نارضایتی مردم از عدم روشنایی معابر و کوچه های فداغ         ورزشکار فداغی مسئول ورزش موی تای هرمزگان شد         امیرعضدی جانشین شهسواری در منابع طبیعی شد         سنگ بزرگ جلو پای متقاضیان سیمان در فداغ         اسامی دریافت کنندگان سیمان دولتی آسیب دیده از زلزله         پیام تبریک مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گراش به مناسبت روز ملی شوراها         در وعده غذایی شهروند فداغی، پنبه جای تن ماهی را گرفت         سرقت کابل برق ورزشگاه فداغ         اخطار به تعیین تکلیف و ساخت دارندگان زمین شهرک شمالی فداغ         کارگروه مشورتی فداغ؛ چرا و چگونه..؟!         تجمع در سواحل بندرعباس ممنوع است/افزایش آمار در رودان و بشاگرد         حسین آباد فداغ ، فاقد ارتباط تلفنی ثابت و همراه         رمضان با عطر مهربانی صندوق خیریه مهر فداغ         به زودی دفتر پیشخوان دولت در فداغ افتتاح خواهد شد         برخورد سمند با شتر در محور فداغ _ محمدزینا        
خانه / اخبار کوتاه / برخورد سمند با شتر در محور فداغ _ محمدزینا

پیام تقدیر و تشکر بخشدار مرکزی شهرستان گراش از اختصاص بودجه ورزشی به چهار روستای این بخش

عبدالله فضلی بخشدار مرکزی شهرستان گراش در رابطه با اختصاص بودجه ۲/۵ میلیارد تومانی به چهار روستای بخش مرکزی پیام تقدیر و تشکری به این شرح صادر کرد:
سپاس ویژه از نماینده پرتلاش شهرستان مهندس حسین زاده و دکتر حاجی زاده مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس ، بجهت اختصاص بالغ بر ۲/۵ میلیارد تومان اعتبار ، جهت ساخت و تکمیل ۴ زمین چمن مصنوعی در چهار روستای محروم بخش مرکزی شهرستان ( محمد زینا – لب اشکن – حسین آباد – کنگریشه ) و تبریک به مردم شریف و ورزشدوست این چهار روستا .
انشاالله با شروع به ساخت و راه اندازی این چهار زمین ، گام مهمی برداشته خواهد شد در جهت اشتغال جوانان و فرزندان بخش مرکزی در ورزش که نقش مهمی در سلامتی و دوری از آسیب های اجتماعی خواهد داشت .
عبدالله فضلی در جواب سئوال ورزشدوستان فداغ و خلیلی جهت عدم اختصاص بودجه هم گفت : همانگونه که مردم شریف این دو دهستان هم در جریان هستند قبلا از محل همین بودجه کنونی یعنی بودجه نفت و ورزش و جوانان استان ، ما در سالهای گذشته یک زمین چمن مصنوعی در فداغ و یک زمین چمن مصنوعی دیگر هم در روستای خلیلی ، به بهره برداری رساندیم و همچنین یک سالن چند منظوره در مرکز دهستان فداغ در حال ساخت است .
فضلی در ادامه گفت : هدف ما این است که با توسعه متوازن در سرتاسر بخش مرکزی بتوانیم خدمت رسانی مفید و یکسانی را به همه عزیزان داشته باشیم و انشاالله با تلاش نماینده محترم و حمایتهای اداره کل ورزش و جوانان حتما در آینده نیز زیر ساختهای ورزشی دیگر ، در بخش مرکزی ارتقاء خواهیم داد

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. جناب فضلی خودشیرینی کافیه عزیز دل برادر. سالن چند منظوره ای که شما میفرمایید هیچ کاری انجام نشده…. شما هیچ کاری انجام ندادید و نخواهید داد و حرف نزنید هم سنگین تر میباشد. هدر دادن پول های بیت المال توسط شما و فرودی هنوز مشخص است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = 9