خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

پیام فداغ نیوز به مردم جهت حضور پرشور در انتخابات

انتخابات بعنوان شاخصه مردم‌سالاری، از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که همواره ملت شریف ایران با حضور در صحنه انتخابات، ضمن بی‌اثر نمودن تمام نقشه‌ها و برنامه‌ریزی‌های دشمنان این مرز و بوم، سرنوشت سیاسی کشور عزیزمان را رقم زده‌اند.
اینک در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان‌دوره‌ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری قرار داریم.
انتخاباتی سرنوشت‌ساز، که میتواند کشور را و ملت را لااقل تا چهار سال آینده بیمه نماید
خوشبختانه تمامی تمهیدات را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم با مشارکت حداکثری و در عین حال، توأم با امنیت کامل و با در نظر گرفتن پروتکل‌ها و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی فراهم شده است که ان‌شاءالله این انتخابات نیز به حول و قوه الهی برگ زرین دیگری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد.
پایگاه خبری و اطلاع رسانی جنوب کشور ( فداغ نیوز) از تمامی مردم فرهیخته، غیور، بصیر و ولایتمدار فداغ دعوت می‌نماید تا همه با هم با مشارکت پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد ماه در پای صندوق‌های رأی ضمن حضور فعالانه، انتخابی آگاهانه و ادای دینی عالمانه، لبیک‌گوی منویات مقام معظم رهبری در خصوص شرکت آگاهانه در انتخابات بوده و همچون گذشته پرچم‌دار حضور مقتدرانه در پای صندوق‌های رأی و افتخاری دیگر برای فداغ عزیز باشیم.
جهت جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی افراد فرصت طلب و جهت داشتن انتخابات سالم و بدور از تنش همزمان با پایان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی، کلیه گروههای فداغ نیوز در فضای مجازی، تا پایان انتخابات قفل و بصورت کانال در خواهد آمد.
از شکیبایی سروران عزیز کمال تشکر داریم
«پایگاه خبری و اطلاع رسانی جنوب کشور ( فداغ نیوز)»

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 6 = 12