خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

پیام مهندس خرم به مناسبت حضور با شکوه مردم در پای صندوقهای رای

inتت
در پی حضور گسترده مردم در پای صندوقهای رای ٬ در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت مهندس خرم یکی از اعضای شورای اسلامی و یکی از پنج برگزیده مردم جهت شورای پنجم ٬ پیام تقدیر و تشکری به این شرح صادر کرد
باسمه تعالی

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

سپاس بی کران خدای را که ما را در میان امتی قرار داد صاحب عزت و همت ، امتی که در طول تاریخ حماسه ها آفریدند و جان فشانی ها نمودند. بی شک سپاس از چنین امتی نه در قوه زبان است و نه در توان قلم.لکن لازم است که در سپاس از این مردم شریف اگر مراد نیابیم به قدر وسع بکوشیم .بدین جهت سپاس و امتنان خود را بدرقه راه یکایک امت مومن ایران زمین می کنیم که در بیست ونهم ارديبهشت نودوشش دو حماسه ای دیگر آفریدند و اراده آهنین خود را چون پتکی پولادین بر سر دشمن دون کوبیدند که برای لطمه زدن به مرز و بوم اهورایی ایران چنگ و دندان تیز کرده بود.

همچنین از یکایک مردم شریف و بلند همت فداغ به خاطر حضور گسترده در پای صندوق های رای برای برگزیدن رییس جمهوری که کارهای کلان کشور را به عهده گیرد و انتخاب برخی از فرزندان خود که امور جاری روستا را به آنان بسپارند از صمیم قلب تشکر می نماییم. از خداوند منان می خواهیم که توفیق خدمت به این مردم شریف را به برگزیده شدگان در شورای اسلامی روستا ارزانی دارد و آنان را در برداشتن قدم هایی جهت پیشرفت این روستای عزيزمان یاری فرماید.

همچنین از سایر کاندیداهای عزیز که با حضور خود موجب رونق انتخابات شدند خالصانه تشکر می کنیم و از این عزیزان که بار مسوولیت رسمی از دوش آنان برداشته شده می خواهیم که در حد توان به برگزیدگان مردم کمک کنند تا به فضل الهی با مدیریت جدید و تلاش همگانی در آینده شاهد روستایی مترقی و آباد باشیم.

لازم است که خدمت مردم شریف اعلام کنیم که فرزندانتان در شورای اسلامی در انجام وظایفشان نیازمند حمایت گشترده شما هستند که ان شا الله در این دوره بیش از دوره های قبل محقق خواهد شد و با پشتیبانی شما گام های بزرگی درفداغ برداشته شود– انشاالله. با احترام :نعمت الله خرم ،منتخب شوراى دوره ى پنجم فداغ

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

 1. بسم الله الرحمن الرحیم
  (ومن یتوکل علی الله فهو حسبه)
  کسی که برخداتوکل کند خدابرایش کافیست.
  سلام
  پیروزی شماسروران گرامی راتبریک و تهنیت عرض نموده وموفقیت شمارادراین عرصه ازخداوندمنان خواستارم.
  رمز شکوفه های موفقیت این است که
  همیشه دعاکنیدچشمانی داشته باشید که بهترین هارادرادم ها ببیند…….
  قلبی که خطاکارترین هاراببخشد……
  ذهنی که بدی هاراازیادببردوروحی که هیچ گاه توکل وایمان به خداراازدست ندهد.
  انشاءالله همیشه درفداغ بدرخشید.1/3/96

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 9 = 12