خانه / اخبار کوتاه / محمد زینا فینال جنجالی را برد و قهرمان مسابقات فوتسال جام نوروز ۴۰۳ فداغ شد

پیگیری خبرایجادپایگاه آتش نشانی درفداغ وسخنان آقای خاکبیز

درپی وقوع یک فقره آتش سوزی در یکی از منازل فداغ ،که متاسفانه باعث نابودی کامل یک انباری گردید وانتشار آن در فداغ نیوز،باعث گردید تا همشهریان عزیزمان در این زمینه موضع گیریهای متفاوتی داشته باشند و پیکان انتقادات خود را متوجه شخص آقای خاکبیز، که قول احداث یک پایگاه آتش نشانی در سال گذشته را داده بودند، نمودند.
جناب آقای خاکبیز در این زمینه ودر جواب انتقادات مردمی ، سخنانی ایراد فرمودند که جهت آگاهی شما شهروندان عزیز ، کل مطالب ایشان را در این قسمت ،درج می نماییم .
شما عزیزان هم اگر دراین زمینه واز سخنان آقای خاکبیزسئوال وابهامی دارید ،حتما بیان فرمایید وبا متانتی که از شخص ایشان سراغ داریم حتما پاسخگوی سئوالات شما عزیزان خواهند بود.

سلام به همشهریان عزیزم خصوصا بازدید کنندگان و مشترکین ساین محبوب فداغ نیوز :
اینشاالله تعطیلات را با توفیقات الهی بخوبی سپری کرده باشین و آغازین روزهای سال جدید را با تاییدات الهی شروع و با عزت و سر بلندی و با هدف آبادانی و عمرانی بپایان برسانید ( آمین )
در خصوص سوال مطرح شده راجع به ایجاد پایگاه آتش نشانی فداغ . لازم میدانم اشارتا چند نکته عرض نمایم :
حقیر با عنایت خدای متعال و مساعدت مدیران ارشد استانداری فارس در ۶ ماهه اول ۹۱ توانستم موافقت ایجاد پایگاه آتش نشانی فداغ رااز استانداری فارس اخذ نمایم :
پس از وقفه ۲ ماهه از این موافقت . مبلغ ۵۰ در صد بودجه بحساب دهیاری فداغ و بنیاد مسکن گراش واریز گردیید :
با وقفه ۳ ماهه در تعیین پیمانکار و زمین از طرف دهیاری و شورای فداغ بلافاصله پروژه برای ساخت به پیمانکار سپاه فجر استان واگذار و ساخت و ساز پایگاه شروع گردیید :
در جلسه رسمی که در فرمانداری گراش بر گذار گردید مدیران استانداری تذکر جدی به دهیاری و شورای فداغ در خصوص ارایه گزارش ساخت و ساز و تا حصول نتیجه داده شد :
در آن جلسه بنده از مدیران مسول قول اعزام ماشین مربوطه اخذ کردم :
متاسفانه در ساخت پروژه ایرادات فنی پیش امد که از طرف جناب محمودی مدیر بنیاد مسکن گراش ساخت و ساز ایجاد شده تخریب گردید: البته بنده به ایشان ایراد جدی گرفتم که نباید غفلت ایشان باعث تخریب پایگاه میگردید:
۳ جلسه متوالی با مدیر و معاونت بنیاد فارس داشته ام که نتیجه مذاکرات به سال جدید موکول گردید : امیدوارم با استعانت از خدای متعال ساخت و ساز جدید را با پیمانکار جدید شروع نماییم :

؟از منتقدین سوال دارم ؟ با این توضیحاتی مستدل که عرض شد . شما میفرمایید خاکبیز باید هم مجوز بگیرد و هم مجوز ماشینش را بیاورد و هم از شدراز بیایند و کار ساخت این پایگاه را خودش انجام دهد: این بی انصافی نیست ؟؟
آیا شما ها منتقدین یا دیگر افراد شریف فداغ تا کنون علت را از مسولین بومی و یا بنیاد مسکن گراش سوال کردین : یا پی گیری عمرانی و آبادانی را فقط وظیفه خاکبیز میدونید :
نه عزیزان من . فرد فرد ما مسول هستیم و در مقابل آیندگان تعهد دارید . اگر افرادی از این امور شانه خالی نمایند میبایست در دنیا و اخرت جوابگوی نیازمندان باشند .
بهر حال همه با هم باید مشارکت در امور آبادانی داشته باشیم
با احترام و دعای خیر برای همه شما برادران و سروران عزیزیم

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

 1. علی اصغر خاکبیز

  سلام به برادرارجمندم جناب فداغی
  اینشاالله یسلامت باشین
  در خصوص سوال اول حضرتعالی مبنی بر اینکه چرا چس از تخریب ساختمان جایگاه اتش نشانی مجددا شروع نگردیده
  لازم است خدمت شریف و دیگر دوستان عرض شود . وقتی پیمانکار رسمی که دارای کد پیمان نامه با دولت بوده و حسب ان میتواند در مناقصه های رسمی شرکت نماید . چنانچه از موارد پیمانی و تعهداتش در ساخت و ساز تخطی نماید از طرف اول قرار داد ( متولی طرح ) رد صلاحیت شده و قرار داد بصورت یکجانبه و بدون پرداخت ضرر و زیان فسخ میگردد :
  در خصوص بودجه چون حریم و حساب تخصیص اعتبار دهیاری دولتی هست جواب دادن به ان در صلاحیت بنده نیست

  با احترام

 2. یک فداغی

  با سلام خدمت عوامل محترم سایت فداغ نیوز.وسلام خدمت برادر گرامی آقای خاکبیز .بنده سئوالی در این زمینه به ذهنم خطور کرده که امیدوارم جواب آنرا از آقای خاکبیز بگیرم .
  آقای خاکبیز فرموده اند بودجه در اختیار شورا ودهیاری فداغ قرار گرفته است وساخت ایستگاه نیز شروع شده بود ولی به دلایل فنی آنرا تخریب نموده اند .
  سئوال اول من این است که بر فرض که تخریب شده چرا پروژه متوقف گردیده است ؟
  وشورا ودهیاری با بودجه ای که بابت ساخت ایستگاه در اختیار گرفته اند چرا مجددا اقدامی صورت نداده اند ؟ واین بودجه در حال حاظر در چه مرحله ای قرار گرفته است ؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + 8 =