خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

پیگیری مطالبات اهالی فداغ در دیدار با مسئولین شهرستان

مطالبات اهالی فداغ در دیدار با مسئولین شهرستان گراش پیگیری شد

در جلسه امروز بین شورای اسلامی فداغ و‌ مسئولین شهرستان، مشکلات و خواسته های اهالی مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه که با حضور ابولی بخشدار مرکزی و غلام پور فرماندار شهرستان گراش و اعضای شورای اسلامی و نریمانی دهیار، برگزار شد موضوعات مختلفی که مورد مطالبه نمایندگان شورای اسلامی فداغ بود مورد بررسی قرار گرفت.
ممنوعیت چرای دام سنگین، تزریق بودجه تونل بالنگستان، ارتقا فرستنده انالوگ به دیجیتال، مشکلات سیستم آبرسانی، توسعه فضای سبز روستا، تخصیص قیر رایگان جهت آسفالت معابر، تخصیص بودجه جهت سنگ چینی رودخانه فصلی، آبرسانی از سد سلمان، تکمیل طرح گازرسانی، مشکلات جاری بانک و دستگاه خودپرداز، پیگیری مشکلات مربوط به درمانگاه، تنظیم میزان کلر آب لوله کشی، استقرار ایستگاه اتفاقات آب، کار سالن چند منظوره در مجتمع شهدای فداغ، تخصیص سهمیه سوخت کشاورزان و نیز تعریض و بلوار کشی ورودی شرقی، از مهمترین مطالبات اعضا شورای اسلامی در جلسه امروز بود.
مهندس ابولی بخشدار مرکزی ضمن تقدیر از روحیه مطالبه گری و تلاش وافر اعضا شورای اسلامی‌ فداغ، در خصوص حل معضلات و مشکلات جاری منطقه قول مساعد داد و مقرر شد با توان بیشتر در مسیر پیشرفت منطقه تلاش صورت پذیرد.
ارتقا فداغ به بخش نیز از جمله مواردی بود که در سخنان ابولی مورد توجه قرار گرفت و در خصوص آن قول همکاری داد.
دکتر غلامپور فرماندار شهرستان نیز ضمن تشکر از اهتمام اعضا شورا به مسائل منطقه، در خصوص حل مشکلات فداغ قول مساعد داد.
غلامپور نیز به مسأله بخش فداغ پرداخت و اعلام کرد پرونده ارتقا از بدو ورودم به این مسئولیت از حالت بایگانی خارج کرده ایم و بصورت مستمر پیگیر موضوع بوده و هستیم.
هرچند این مهم در دولت سابق به اتمام نرسید اما تمام تلاش مان را به کار خواهیم بست تا هرچه سریعتر شاهد دستیابی به نتیجه مطلوب اهالی و‌مسئولین باشیم.
در پایان مقرر شد در خصوص معضل چرای دام سنگین در مراتع فداغ و خلیلی، جلسه فوق العاده با حضور روسای شوراهای اسلامی روستاها و نیز رییس شورای بخش در روز چهارشنبه برگزار شود و موضوع بصورت ویژه مورد بررسی قرار گیرد.

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. یعنی عملا هیچ کاری انجام نمیشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + = 16