خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

پیگیری و حل مشکل چند ساله ساختمان دادگستری گراش

ا توجه به نیاز شهرستان گراش و تقاضای رئیس دادگستری گراش از نماینده مردم برای حل مشکل ساختمان مورد نیاز، موضوع در جلسه ی روز دوشنبه 26 فروردین دکتر جعفرپور با دکتر ناظمی اردکانی رئیس سازمان ثبت احوال کشور مورد بررسی قرار گرفت.

قابل ذکر است که قبل از استقرار اداره ثبت احوال گراش در محل کنونی خود، بنا بود ثبت احوال گراش در زمینی جنب محل فعلی اداره ثبت احوال توسط خیرین بنا شود که این اقدام به اتمام نرسید و ثبت احوال گراش در زمینی جنب آن بنا شد و در سال 91 با حضور دکتر جعفرپور و دکتر ناظمی اردکانی به بهره برداری رسید.

از آن زمان تا کنون دادگستری گراش در صدد تملک ساختمان ناتمام مذکور برای تکمیل و استقرار دادگستری در آن بود ، منتها با توجه به توافقات انجام شده مبنی بر اختصاص زمین و بنای آن به ثبت احوال گراش، انتقال آن به دادگستری نیازمند موافقت مدیر کل ثبت احوال فارس و رئیس سازمان ثبت احوال کشور بود که این موضوع مدت مدیدی حل نشده باقی مانده بود.

در جلسه تهران، سابقه موضوع توسط نماینده مردم برای رئیس سازمان ثبت تشریح گردید و عدم نیاز ثبت احوال گراش به ساختمان نیمه تمام مذکوراز یک طرف  و نیاز دادگستری شهرستان توضیح داده شد ودرخواست گردید سازمان با انتقال ملک مذکورکه از ابتدا برای ثبت احوال بنا گردیده بود موافقت نماید. با توجه به توضیحات و استدلال های ارائه شده، موافقت رئیس سازمان ثبت احوال کشور جلب گردید و دکتر ناظمی اردکانی کتبا دستور همکاری برای تحقق این درخواست را به مدیر کل ثبت احوال فارس ابلاغ کرد.

متعاقب این جلسه، در تماس تلفنی دکتر جعفرپور با مدیر کل ثبت احوال فارس، پیگیری سریع و جدی این موضوع مورد تأکید نماینده مردم قرار گرفت.

امید است پس از این اقدام نماینده و برطرف شدن این مانع مهم اداری، با پیگیری سریع مقامات اداری و قضایی شهرستان گراش، شاهد تکمیل بنا و استقرار دادگستری گراش در آن باشیم .

 منبع : پایگاه اطلاع رسانی دکترجعفرپور

</p>

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + 5 =