خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

چهار درخواست فرماندار از رئیس مجلس شورای اسلامی دو درخواست مربوط به فداغ بود

در دیدار فرماندار شهرستان گراش با رئیس مجلس شورای اسلامی ، چهار درخواست توسط فرودی مطرح شده است که دو درخواست آن مربوط به فداغ بوده است‌.
تامین اعتبار تکمیل تونل شهدای خلیج فارس(تونل بالنگستان) و ارتقا دهستان فداغ مواردی بوده که فرماندار آنرا به صورت مکتوب به رییس مجلس تحویل داده است.
هر چند درخواست ارتقای فداغ به بخش سالهاست روی کاغذ مطرح است و مسئولین شهرستان و فداغ ، سخت به دنبال تحقق آن هستند ، اما این تلاشها تا کنون هیچ تاثیر مثبتی نداشته است و مسئولین ، راه چاره ای برای آن نیافته اند
آیا درخواست مجدد فرماندار جهت ارتقا فداغ ، گره گشا خواهد بود یا باید منتظر روزها و یا سالهای آینده بود
در حال حاضر صرف نظر از ارتقا فداغ ، درخواست اصلی مردم ، تامین آب شرب بهداشتی ، ساکنان شهرک اندیشه است
که از طریق تامین اعتبار و بهره برداری از منبع احداثی تحقق ببخشند و پس از آماده سازی زیر ساختها اگر مجالی بود بخش شدن فداغ را مطرح نمایند.
ارتقای وضعیت بهداشت و درمان نیز می تواند اولویت بعدی باشد .
به امید آنکه در سفر مسوولان کشور به شهرستان قبل از ارائه درخواستها ابتدا نظر سنجی از شوراهای مناطق و کارشناسی موارد صورت گیرد.
Larijani-Foroodi

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

 1. امراله مهماندوست

  چرا قرارگاه پلیس راه شهرستان های جنوبی استان فارس قیر و کارزین + جهرم + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند + خنج بایستی در شهر لار مرکز شهرستان لارستان که در گوشه ای از جنوب استان فارس قرار گرفته است مستقر شده باشد؟
  چرا پایگاه امداد رسانی هوایی (اورژانس هوایی) شهرستان های جنوبی استان فارس قیر و کارزین + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند + خنج بایستی در شهر لار مرکز شهرستان لارستان شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم که در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته اند مستقر شده باشد؟
  چرا اداره کل راه و شهرسازی شهرستان های جنوبی استان فارس لارستان + گراش + لامرد + مهر + خنج بایستی در شهر لار مرکز شهرستان لارستان که در گوشه ای از جنوب فارس قرار گرفته است مستقر شده باشد؟
  چرا …
  چرا …
  چرا …
  چرا …
  این که شهر لار مرکز شهرستان لارستان و شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم محل استقرار ادارات کل خدمات رسانی به شهرستان های جنوبی استان فارس می باشند اشتباه بزرگی است چون از هر طرف که فاصله زمینی و هوایی بین شهر خنج تا شهرهای قیر و کارزین + جهرم (از راه جدید دیگ اشکن) + لارستان + گراش + لامرد + مهر + فراشبند + خنج را محاسبه کنید از حدود 10 کیلومتر تا 60 کیلومتر بیشتر نمی شود اما شهر لار و شهر جهرم که در گوشه ای از جنوب استان فارس با فاصله ای بیش از دویست کیلومتر قرار گرفته اند. متاسفانه کسانی بر شهرستان های جنوبی استان فارس و استان فارس و کشور ایران حکومت می کنند که آسایش مردم عادی (اکثریت مردم) شهرستان های جنوبی ستان فارس برایشان مهم نیست اگر بود به جای شهرهای لار مرکز شهرستان لارستان شهر جهرم مرکز شهرستان جهرم بایستی شهر خنج مرکز شهرستان خنج را به عنوان محل خدمات رسانی به مردم شهرستان های جنوبی استان فارس قرار می دادند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = 7