خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

چوابیه فداغ نیوز به سایت گریشنا

در پی مشکلات به وجود آمده برای شهروندان فداغی از سوی اداره پست گراش و انتشار شکوائییه ای از سوی فداغ نیوز ، سایت گریشنا وابسته به شهر گراش از خود واکنش نشان داد .

متن واکنش سایت گریشنا و جوابیه فداغ نیوز به شرح ذیل می باشد .

 راست‌اش من متوجه نشدم شما چرا این خبر را در جهت کوبیدن فداغ می‌دانید. یکی از عزیزان فداغی در سایت کامنت گذاشته بود و ما خبر نرسیدن مرسولات در فداغ را پیگیری کردیم تا بدانیم مشکل از کجاست.
سعی کردیم صحبت‌های دو سوی ماجرا را مستقیما منعکس کنیم و اصلا بخشی نظر گریشنا منتشر نشده است که شما تعبیر به «شمشیر از رو بستن» کرده‌اید. بیش از هر چیز هدف منعکس کردن مشکلات مردم بود. اگر مشکلی می‌بنید برای ما ایمیل بزنید.

و اما جوابیه فداغ نیوز : با سلام خدمت تمامی دوستانمان در سایت گریشنا . با توجه به ابعاد قضیه اخیر ، همکاران ما در چندین نوبت ، با خانم رستگار تماس گرفته تا اصل ماجرا را جویا شویم ولی متاسفانه ، ایشان در دسترس نبودند تا اینکه خود نامبرده با یکی از شماره های سایت تماس گرفته و ما قضیه را جویا شدیم .

خوب است بدانید که ایشان چندان راضی به رسانه ای کردن این ماجرا نبودند و ماهم قضیه را نادیده گرفتیم تا اینکه خبر را در سایت شما مشاهد کردیم اما کاملا برعکس و وارونه .

اولا از طرف پست گراش  به نمایده مردم فداغ توهین شده نه از طرف نماینده فداغ .

دوم اینکه این همه خبرهای مثبت در فداغ را نادیده گرفته اید و انگشت روی خبرهای منفی گذاشته اید . اما چرا شما مارا متهم کرده اید خدا بهتر می داند .

شما فرموده اید هدف ما گزارش مشکلات مردم بود و بس ، آیا مشکلات فداغ فقط در همین خلاصه می شود ؟

آیا فداغ هیچگونه مشکلی ندارد که شما قادر به انتشار آنها نیستید ویا اجازه اینکار را ندارید .

سوما اگر هدف شما فقط اطلاع رسانی بوده چرا زمانیکه ما خبر فدر دانی مردم فداغ را از نماینده محبوبمان در مجلس شورای اسلامی منتشر کردیم سکوت را اختیار کردید و خوب می دانید که از آن موقع سنگ اندازیهای شما شروع شد و هیچگونه خبری از فداغ منتشر نکردید .

چرا زمانیکه منابع طبیعی گراش زمین های کشاورزی مردم فداغ رو به بنیاد مسکن  فروخته بود سکوت اختیار کردید و مشکلات مردم را بررسی نکردید ؟

آیا اینرا می دانید که وظیفه شهرستانمان چیست ؟

چرا از کوچکترین اختیارات خود کوتاهی می کنید ؟

دوستان عزیز، چرا مردم فداغ  باید مطالب فداغ را در سایتهای دیگر شهرستانها جستجو کنند .چرا سایتهای دیگر شهرستانها که نمی خواهم نامی از آنها را ببرم کوچکترین خبر فداغ را منعکس می کنند ولی سایت شهرستانمان هرگز ؟

متاسفانه باید بگویم که شما در حق فداغیها جفا ء کرده اید .

در زمان رای گیریهای شوراها در فداغ شاهد بودیم که دست اندرکاران گراشی در فداغ با خبرنگار فداغ نیوز چه رفتاری داشتند ؟

چرا آنها میگفتند فقط گریشنا حق مخابره دارد وبس ؟

در پایان برای همه شما آرزوی موفقیت دارم

بدون اینترنت خبرهای فداغ نیوز را دنبال کنید فقط کافیه عدد 1 لاتین را به شماره  30009292002181  پیامک کنید تا خبرها همان لحظه به صورت اتوماتیک برایتان ارسال گردد

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

 1. گریشنا همواره تلاش داشته است که خبرهای مرتبط با فداغ را پوشش دهد و تا حد امکان صدای مردم فداغ را در مرکز شهرستان منعکس کند. با وجود همه بی‌توجهی‌ها به ارد و فداغ در مرکز شهرستان گریشنا و نشریه افسانه تلاش کرده است حداقل در بخش رسانه‌ای به وظیفه خود عمل کند. در طی این دو سال بیش از هشتاد خبر مرتبط با فداغ در گریشنا منتشر شده است و همراهی در برگزاری گرامی‌داشت باقر فداغی نیز بخشی از این هدف بوده است.
  گریشنا هیچ‌گاه خود را مداقع مسئولین شهرستان نمی‌داند. خبرهای مربوط به وضعیت اینترنت فداغ، وضع نابسامان جاده‌ها و یا فروش برکه‌ها خبرهایی است که به دست ما رسیده و سعی کرده‌ایم تا حد امکان پوشش دهیم. موارد دیگری که ذکر کردید هم اگر با جزییات برای ما ارسال کنید در حد توان پیگیری خواهیم کرد. 
  در مورد خبر اداره پست هدف پیگیری مشکل به وجود آمده بود و به همین دلیل تنها گفته‌های دو سوی ماجرا را منعکس کرده‌ایم نه نظر گریشنا را. کاری که در رسانه‌ها معمول است. 
  دوستان فداغ نیوز برای گریشنا عبارت «شمشیر از رو بستن» را استفاده کرده بودند که برای من گنگ بود در متن حاضر هم نوشته‌اید: «اما چرا شما مارا متهم کرده اید.» من همچنان متوجه نیستم که چه اتهامی به فداغ‌نیوز وارد شده است؟ چون شخصا فداغ‌نیوز و سایت مردمی فداغ را آیینه‌های فداغ می‌دانیم که همواره به آن اعتماد داریم و تلاش ما بیشتر انعکاس و تکمیل خبرهای این دو سایت بوده است.
  در مورد زمان پوشش انتخابات هم باید مسئولین انتخابات  پاسخگو باشند به نظرم احتمالا مراحل قانونی درخواست برای پوشش خبری انتخابات طی نشده است همین‌طور که از ده نفر معرفی شده از طرف گریشنا تنها به سه نفر اجازه عکاسی و پوشش خبری داده شد. همین مشکل در انتخابات مجلس نهم برای گریشنا وجود داشت که امکان عکاسی از حوزه‌های انتخاباتی شهرستان گراش برای هیچ‌کدام از خبرنگاران گریشنا فراهم نشد. 
  امیدوارم فعالیت‌های انجام شده در گریشنا مورد قبول مردم گراش و فداغ باشد و اگر جایی سو برداشتی از خبرهای منتشر شده وجود دارد آن را با ما در میان بگذارید.  
  خبرهای زیر از فداغ در سه ماه گذشته منتشر شده است که نشان می‌دهد انواع اخبار اجتماعی، اداری، انتقادی و افتخارآمیز در این مدت منتشر شده است.
  http://www.gerishna.com/archives/20400: در نخستین جلسه شورای شهرستان گراش نعمت‌الله خرم به عنوان رییس شورا و علی اصغر حسنی به عنوان نماینده شورای گراش در شورای استان انتخاب شدند.
  http://www.gerishna.com/archives/20087: «همایش تجلیل از سال‌مندان» در روز سه‌شنبه ۹ مهرماه، به مناسبت روز جهانی سالمندان در فداغ برگزار شد.
  http://www.gerishna.com/archives/19836 مجلس گردهم‌آیی بسیجیان و اعضای حلقه شجره طیبه صالحین در حسینیه وحدت فداغ برگزار شد.
  http://www.gerishna.com/archives/19750 تقاطع حادثه‌خیز جاده فداغ حذف می‌شود.
  http://www.gerishna.com/archives/19411 با وعده معاون وزیر راه و شهرسازی برای تخصیص اعتبار امیدواری برای ادامه حفر تونل بالنگستان فداغ افزایش یافت.
  http://www.gerishna.com/archives/19354 فروش ‌آب انبار وقفی در فداغ: اعتراض شورا و جواب اوقاف
  http://www.gerishna.com/archives/19217 با تلاش یک شرکت لامردی، مردم فداغ از ۲۴ شهریورماه می‌توانند از خدمات اینترنت وایرلس استفاده کنند.
  http://www.gerishna.com/archives/18694 با انجام مطالعات مقدماتی کلنگ‌زنی پروژه گاز رسانی به دهستان‌های شهرستان گراش در دهه فجر امسال انجام خواهد شد.
   http://www.gerishna.com/archives/18476 تصادف در جاده فداغ -بیرم منجر به مرگ شهروند اهل روستای محمّد زینا شد.
  http://www.gerishna.com/archives/18177 آبگیری سدهای فداغ و زینل‌آباد
  http://www.gerishna.com/archives/18000 پیروزی، پیروز جام رمضان فداغ
  http://www.gerishna.com/archives/17995 سه فداغی از واژگونی ۲۰۶ جان سالم به در بردند
  http://www.gerishna.com/archives/17889 یک عید، یک نماز: وحدت در فداغ

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


3 + 4 =