خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروز ۴۰۳ فداغ و صدرنشینی تیم محمد زینا با گلباران تیم مهدیه بیرم

کارگروه مشورتی فداغ؛ چرا و چگونه..؟!

با نزدیک شدن به ایام انتخابات #شورای_اسلامی_فداغ ، بحث انتخاب اصلح ترین افراد همچنان موضوع داغ گروه های مجازی و دورهمی های دوستانه است.
خارج از نتیجه نهایی انتخابات، مسأله مشورت و نظرخواهی با بزرگان #طوایف و فرهیختگان صاحب نظر، بارها و بارها مورد تاکید گروه های مختلف قرارگرفته اما در عمل شاهد اتفاق خاصی در این زمینه نبوده ایم.
تشکیل #کارگروه_مشورتی؛ هشت سال پیش توسط اینجانب در فضای مجازی مطرح شد که اینبار نیز قصد داریم با کمک جوانان مطالبه گر، این طرح را به مرحله اجرا نزدیک کنیم انشالله.

کارگروهی متشکل از بزرگان و معتمدین طوایف، خیرین و نیک اندیشان شهر، نماینده فرهنگیان و اساتید، کارمندان، خواهران، وکلا و حقوقدانان فداغی، دانشجویان برتر علمی، نماینده گان کادر بهداشت و درمان، اعضا شوراهای گذشته، خبرنگاران و اهالی رسانه و نیز افراد صاحب نظر دیگری که به تشخیص شورا یا معتمدین به این کارگروه اضافه میشوند؛ میتوانند بهترین بازوی کمکی برای پیشبرد اهداف شورای اینده فداغ باشند.

#شورای_اسلامی نیز میتواند بصورت ماهیانه و‌ مستمر جلساتی را با این کارگروه داشته باشد تا از حمایت فکری و عملی اعضا آن برخوردار شود، مشکلات و موانع کارهای عمرانی خود را ارائه نماید، پیشنهادات منطقی اعضا را بشنود و بطور خلاصه همکاری و همراهی صمیمانه منتخبین اهالی را داشته باشد.

اعضا کارگروه نیز با شنیدن مسائل جاری شورا، از روند کار اطلاع یافته و پاسخ سوالات خود و دوستانشان را مستقیم و بی واسطه دریافت خواهند کرد.

امید داریم یازده #کاندید شورای اینده #فداغ در این موضوع اتفاق نظر داشته باشند و قول تشکیل کارگروه را در صورت موفقیت در انتخابات، به اهالی و بالاخص جوانان مطالبه گر بدهند.
بزودی اسامی موافقین این طرح بوسیله خبرگزاری رسمی فداغ نیوز در اختیار عموم قرار خواهد گرفت و چنانچه هر کدام از کاندیداهای این دوره مخالف اجرای این نظریه باشند، حاضریم ایرادات و انتقاداتشان را با جان و دل گوش دهیم و دغدغه هایشان را برطرف کنیم.
بی شک اهالی فهیم فداغ پس از هر دوره، بهترین قضاوت را در خصوص عملکرد منتخبین شان خواهند داشت.
#صدای_فداغ
✍🏻: #فاضل_نریمانی

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


3 + = 4