خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

کلاه برداری از شهروندان در فداغ

روزشمارخبرتاریخی فداغ

اخیرا در از طریق اس ام اس از تعدادی از شهروندان فداغی آنهم در فداغ کلاهبرداری صورت گرفته است .

براي پي ­بردن به اهداف سايتهاي كلاهبرداري در اينترنت بايد دو عامل را در نظر داشت يكي شناخت كلاهبرداران و ديگر بستر كلاهبرداري كه، اينترنت مي‌باشد.

هميشه افراد فرصت ­طلب و سودجو براي رسيدن به اهداف نامشروع و ثروتهاي بادآورده با شگردهاي خاص و فريب افراد ناآگاه اقدام به اعمال كلاهبرداري مي‌نمايند. براي اين بزهكاران عملكردي كه منجر به كسب درآمد زياد ميشود داراي اهميت است.

بزهكاران حرفه‌اي با مدد پول و استفاده از ابزارهاي پيشرفته به قدرتهاي مافيايي تبديل شده و روز به روز حوزه كاري خود را گسترش مي‌دهند. گره خوردن گروههاي مافيايي با سياستمداران به عبارتي تعامل اين دو گروه براي بقا و استمرار و تقويت قدرت وجه ديگر اين عده از افراد است.

اینکه این کلاهبرداری ها از سوی چه کسانی صورت گرفته است در حیطه وظایف مانیست ،اما آنچه در روزهای اخیر در فداغ روی داده است افراد ساده لو را هدف قرار داده اند واز این طریق هم مبالغ قابل توجهی به جیب زده اند .

قضیه از این قرار است که در روزهای اخیر از سوی افرادی که خود را مامور واریز یارانه به حساب می آورند با افراد از طریق اس ام اس رابطه بر قرار نموده وادعا نموده اند که قصد دارند یارانه به حسابشان واریز نمایند .

در مرحله بعد شماره حساب و رمز حساب را گرفته وحساب قربانی را کاملا خالی می نمایند .

سفارش ما به شهروندان عزیز این است که در صورت مشاهده چنین رویدادی،سریعا مراتب را به نیروی انتظامی گزارش نمایند و از دادن اطلاعات حساب خود به اینگونه افراد جدا خوداری نمایند .

 

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

  1. علـــى رزمجــو از قطــــر

    سلام از شما دوست عزيز خواهش ميكنم بيشتر در مورد اين خبري كه همه ما ها منتظرش ساليان سال بوديم مطلب بنويسيد
    فداغ نیوز:سلام به برادر عزیزم حتما منظورتان خبر ارتقاء فداغ به بخش می باشد نه خبری که در زیر آن نظر داده اید .چشم حتما همکاران ما مطلب شما را خواهند خواند وبه آن پاسخ خواهند داد

  2. ای کلک این خبر کشور بود و ربطی به فداغیها نداشت اومدی ربطش بدی بی مدرک نوشتی نه….
    فداغ نیوز :نه عزیزم ما بی مدرک چیزی نمی نویسیم شمارت بده تا اسامی قرابانیان را واسا اس ام اس کنیم یا به بانک فداغ نزد آقای سهراب باقری رفته واستهلام بگیرید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = 4