خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروز ۴۰۳ فداغ و صدرنشینی تیم محمد زینا با گلباران تیم مهدیه بیرم

گازرسانی به چند شهر در لارستان به زودی

معاون بهره برداری گاز استان با حضور در جلسه مدیران شهرستان لارستان ، از تصویب گاز رسانی به چند نقطه دیگر در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از لارستان، کرامت الله نیکنام با بیان اینکه سال گذشته 35 کیلومتر در این شهرستان گاز کشی شده است اظهار کرد: 25 کیلومتر دیگر طراحی شده که با همکاری شهرداری به بهره برداری می رسد.
_ImageGallery_NewsImages_20789

نیکنام گفت: در این جلسه مصوب شد طرح گازرسانی به صنایع از طریق صنایع متقاضی و با نظارت شرکت گاز استان فارس انجام شود .

وی افزود: همچنین مقرر شد در خصوص مسکن مهرقلات خانی 2 هزار و 400 متر شبکه و انشعاب اجرا شود و نسبت به مناقصه گذاری گازرسانی به تنگ اسد طوری برنامه ریزی شود که اواخر شهریور نسبت به انتخاب پیمانکار اقدام و بهره برداری تا پایان سال 92 عملی شود.

معاون بهره برداری گاز استان تصریح کرد: عملیات اجرای گازرسانی به شهر بیرم تا قبل از دهه فجر ،شبکه گذاری 30 کیلومتر حوزه های شهر لار و 3 کیلومتر حوزه های شهر اوز با مشخص کردن پیمانکار تا یکماه آینده آغاز می شود.
وی خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود برای اجرای کامل این پروژه ها مبلغ 300 میلیارد ریال هزینه شود.
نیکنام اعلام کرد: لارستان دارای 90 روستای بالای 20 خانوار بوده که بسیار گسترده پراکنده است و 59 روستای این شهرستان بالای 15 کیلومتر از خط انتقال گازفاصله دارند که شامل گازرسانی نمی شوند، اما محلچه و فیشور در اولویت گازرسانی قرار دارند.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 4 = 7