خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

آخرین خبر از پیگیری گاز رسانی به ارد – فداغ و خلیلی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر جعفرپور نماینده محترم لارستان – خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی از آخرین اقدامات و پیگیریهای صورت گرفته جهت گاز رسانی به گراش – ارد و خلیلی خبر داد .

پایگاه اطلاع رسانی دکتر جعفر پور با ارسال ایمیل به پایگاه خبری فداغ نیوز ازآخرین پیگیریهای صورت گرفته جهت  گاز رسانی  به  ارد – فداغ و خلیلی خبر داد .

این خبر در پایگاه خبری و اطلاع رسانی دکتر جعفر پور نیز منتشر گردیده است .

گاز گراش

متن این گزارش چنین است :

پس از جلسه ای که در مرداد ماه سال جاری با حضور دکتر جعفرپور، مهندس محمدی مدیر گاز استان فارس، معاونین اداره کل فرماندار وقت شهرستان و رئیس اداره گاز گراش تشکیل و تصمیمات و مصوبات در حوزه شهرستان گراش اتخاذ گردید مجددا موضوع توسط دکتر جعفرپور در جلسه ای با مدیر عامل گاز استان پیگیری شد که بر اساس گزارش مدیر عامل گاز، در این فاصله اقدامات زیر صورت گرفته است:

 

1- تهیه پکیج به ظرفیت تقریبی 1000 انشعاب برای منازل مسکونی شهر گراش. تا کنون حدود 800 انشعاب برای منازل در مناطقی که احداث شبکه شده اجرایی شده است.

 

2-  تزریق گاز در شبکه ایجاد شده در شهرک صنعتی گراش: برابر اعلام مدیر کل، این کار به اتمام رسیده و پایان یافته است.

3- گاز رسانی به ارد، فداغ و خلیلی: مطالعات اول توسط معاونت مهندسی انجام شده و این معاونت نسبت به جمع بندی پیشنهادات اقدام می نماید تا در مرحله بعد نسبت به رفع معارض مسیر اقدام گردد و بتوان نسبت به فرایند طراحی و تهیه پکیج اقدام نمود

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + = 12