خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

گاز رسانی به فداغ وبیرم در یک زمان

به احتمال قوی گاز رسانی به فداغ و بیرم در یک زمان انجان خواهد شد .

در این رابطه آقای خاکبیز گزارشی را تهیه دیده اند که متن آن چنین است :

بنام خدا و با سلام به همشهریان صبورم
در مذاکره و جلسه ای که با جناب دکتر جعفر پور انجام شد . با عنایت به مصوبه مقام معظم رهبری در سفر به لارستان ۸۷ بپیوست در خواست شورای اسلامی در خصوص تسریع گاز رسانی به دهستان فداغ و با توجه به وجود لوله گاز در محدوده قانونی دهستان ،که پالایش آن از عسلویه در حال انجام است و نیز وجود ۷ حلقه چاه در محدوده پلاک قانونی۱۰۸۵۷ فداغ و همچنین استقبال و قول مساعد نماینده مردم از ارایه اطلاعات مجاورتی در حوزه گاز رسانی دهستان .اینشاالله و بفضل الهی این امید وجود دارد که بطور همزمان شاهد عملیاتی شدن گاز رسانی فداغ و بیرم باشیم
با احترام : خاکبیز

 

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

 1. تشکر
  منظورم سندهای خانه هاست
  بالطبع حتما می دانید که کدام قسمت ها مردم در خانه هایشان هستند و جز منابع طبیعی محسوب شده است. با کمی تحقیق خودتان حتما خواهید فهمید.
  در ضمن شاید انتظار به جایی نباشد اما شما که عهده دار ایجاد سایتی برای فداغ شده اید بیشتر انتظار می رود که مشکلات را بیان و به گوش مسئولین برسانید. در ضمن هیچ چیز بهتر از سخن راست با مردم نیست (چیزی که ما به آن اعتقادی نداریم. لا اقل در عمل این طور نشان نمی دهیم)

 2. لطفا برای سندهایی که مردم پول پرداخت کرده اند، پیگیری شود. تا کی و چرا نباید این سندها تحویل مردم گردد؟؟؟
   در ضمن به چه علت خانه ایی که سالهاست داخل آن نشسته ایم به عنوان منابع طبیعی حساب می شود؟؟؟ و چرا باید برای این نقطه از فداغ نرخ دریافت سند این گونه حساب شود؛ مگر دولت و مسئولین چه خدماتی را در این نقطه یا در کل در فداغ ارائه می کنند؟؟
  اینترنت پرسرعت داریم؟ آب خوب و بهداشتی داریم؟ کوچه ها و جاده های آسفالته شده داریم؟ و و و ………
  فداغ نیوز:سلام سعید جان ما نظرات شما را منعکس کردیم البته منکه چیزی دستگیرم نشد ونقاط غیر مفهوم زیاد داشت اگر در رابطه با مسائلی که باهاش مشکل داری شفاف تر بیان فرمایید متشکریم .مثلا فرموده اید پول سندها پرداخت شده ولی از سند خبری نیست خب کدام سند کی پرداخت شده است وراجع به خانه هایی که جزو منابع طبیعی شمرده اید این منازل در کجا قرار گرفته اند لطفا برای جواب هرکدام شما باید شفاف تر بیان فرمایید تا دوباره ما منعکس نماییم . البته برادر جان اینرا هم اضافه کنم که ما فقط منعکس کننده ها نظرات شما هستیم چون برایمان با ارزش بوده وخواهد بود واگر جوابی از سوی مسئولین دریافت نشد به بزرگواری خودتان ما را ببخشید .

 3. حسن خشنود

  انشاالله که گازرسانی هرچه زودتر عملی بشه و مردم عزیز فداغ در آسایش بیشتر باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + 3 =