خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

گردهمایی و برپایی جشن بمناسبت میلاد مولود کعبه درمنزل محمدراستی کاندیدای شورای اسلامی شهر بندرعباس

دیشب و در آستانه میلاد مولودکعبه ، حضرت امام علی (ع) گردهمایی و جشن باشکوهی در منزل محمد راستی کاندیدای شورای اسلامی شهر بندرعباس برگزار گردید
در این گردهمایی باشکوه مردم و کسبه و بازاریان ، بار دیگر حمایت قاطع خود را از کاندیدای شهر بندرعباس (مهندس محمد راستی ) اعلام نمودند
بیاییم صادقانه دور خیزی مجدد نمائیم  و نخست معیارهای لازم برای انتخاب اعضای شورای شهر را با اتکا به توانائیهای علمی ردیف نمائیم . 
سپس دلسوزانه برای آینده خود و  فرزندانمان بدون تعصبات قومی و گروهی، با نگاهی جامع و عالمانه ، افراد کاندیدا را به سنجه معیارهای انتخاب شده بسپاریم تا انتخابی نیکو داشته باشیم.
در آن صورت می توانیم انتظار تصمیمات خردمندانه  و حکیمانه را  داشته باشیم. 
بر خود می بالیم که در انتخابات پیش روی شهرمان چهره هایی با جایگاه علمی در خور شان نام و آوازه بندرعباس وارد عرصه شده اند که یکی از این چهره های برجسته مهندس محمد راستی است .
وی و امثال ایشان امروز میخواهند اعتبار  علمی خود را در جهت خدمت در سنگر شوراها صرف نمایند البته اگر من و شما به ایشان فرصت دهیم .

بیاییم امروز را که غنیمتی است که خداوند سبحان به ما ارزانی کرده به نیک بیابیم و آغازی خوب برای پایانی که منتهی به توسعه پایدار کلانشهر بندرعباس میشود برگزینیم.

یادمان باشد آینده بندرعباس وفرزندانمان به انتخاب هوشمندانه ی همه ما وابسته است.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


3 + 8 =