خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

«گشت ارشاد» جمع‌آوری می شود

دبیر ستاد حمایت و صیانت از محصولات فرهنگی گفت: در پی مشاهده تخلفات در نسخه نهایی فیلم سینمایی «گشت ارشاد»، این فیلم در تهران و شهرستان‌ها جمع‌‌آوری می‌شود.
«سعید جابری انصاری» دبیر ستاد حمایت و صیانت از محصولات فرهنگی و هنری سازمان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: پس از اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تخلفاتی در بسته نهایی فیلم سینمایی «گشت ارشاد» رخ داده است. در حقیقت پس از بازبینی نسخه منتشر شده این فیلم، تخلفات در ضمائم اثر و محتوا مشاهده شد که این موارد منجر به تصمیم‌گیری در خصوص جمع‌آوری نسخه‌های توزیع شده آن در تهران و سایر شهرستان‌ها شد.

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

 1. سلام. شعار همیشگیمو که میدونید ؟
  فقط…. فداغ نیوز.
  چاکر دوستان قدیمیمونم هستیم . این خبرتون هم خیلی جالب بود . حسابی خسته نباشید و ممنون از این که هنوز یاد من هستید. من چندین بار برای شما کامنت گذاشتم و جوابی نگرفتم .
  خیلی علاقه مند بودم تا با شما چتی می کردم و بیشتر و آنلاین با هم صحبت میکردیم . اما هر بار هیچ جوابی نگرفتم . گفتم شاید فداغ نیوز دیگه دوست نداره با ما رابطه برقرار کنه ، برای همین گفتیم دیگه مزاحم نشیم . برای همین یه وقت هایی میایم سایتتون . اخبار ها رو پیگیری میکنیم . اما کامنت نمیزاریم. اما چشم از این به بعد هر بار اومدیم واستون کامنت میزاریم که نگید رفیقتون نامرده .

  هر کاری هم که از دستم برمیاد بگید که براتون انجام بدم .
  یا علی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + 9 =