خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

گفتگوی مستقیم مردم با ریاست محترم شورای اسلامی فداغ

ریاست محترم شورای اسلامی فداغ ، جناب آقای همایون جهانپناه ، در یک گفتگوی بزرگ و بی سابقه  اینترنتی شرکت کرد .

ریاست محترم شورای اسلامی و سازندگی فداغ ، به درخواست مدیریت پایگاه خبری فداغ نیوز و در جمع صمیمی بیش از صد نفر زن و مرد و به صورت اینترنتی حضور یافت و به سئوالات  بدون واسطه مردم و حاضرین با صبر و حوصله جواب داد .

ریاست محترم شورای اسلامی به محض ورود با دهها سوال مطرح شده از سوی حاضرین روبرو شد و ایشان با متانت کامل به همه سئوالات بی پرده جواب دادند .

ما گوشه هایی از گفتگوی صمیمی مردم با  جناب آقای جهانپناه ، جهت کسب اطلاع شما عزیزان را انتخاب کرده ایم

ملاحظه فرمایید

آقای جهانپناه در جواب سئوال شهروندی که پرسیدند چرا شورا به فضای سبز فداغ اهمیت نمی دهد فرمودند: فضای سبز به آب احتیاج دارد و فداغ در حال حاضر از این نظر در مضیقه  و کمبود آب قرار دارد ولی در تلاش هستیم فضای سبز در جلو دهیاری و فلکه امام حسین یا همان مرکزی فداغ را به هر نحو ممکن اجرا نماییم .

ایشان در جواب شهروند دیگری که پرسیده بودند کار اجرایی زایشگاه به کجا کشیده شده است فرمودند : متاسفانه مجوز ساخت زایشگاه را به فداغ نمی دهند بواسطه اینکه جمعیت آن به حد نصاب که شامل احداث زایشگاه باشد نرسیده است .

آقای جهانپناه در جواب شهروند دیگری که فرموده بودند ارتقاء فداغ به بخش چه زمانی تحقق پیدا خواهد کرد فرمودند: ما در حال زیبا سازی فداغ و کارهای زیر بنایی آن جهت ارتقاء به بخش هستیم و  آن را از پروژه زیبا سازی و محوطه سازی جلو بانک و دهیاری شروع کرده ایم و به زودی استارت  احداث یک فلکه بزرگ و در خور شان فداغ در مرکز آن خواهیم زد .

البته  در حال حاضر به طور جد در حال پیگیری  ارتقاء فداغ به بخش هستیم و انشاالله  وبه امید خدا موفق خواهیم بود

آقای جهانپناه در جواب سئوالی در رابطه با پرونده های دهگاهی  فرمودند : در حال حاضر تعداد هشتاد پرونده موجود است که از این تعداد 55 پرونده ،سند قطعی صادر شده و کسانیکه در این رابطه پول به حساب شورا  واریز نموده اند و تاکنون سند آنرا دریافت نکرده اند می توانند با حضور در شورا  با در دست داشتن رسید واریزی ، پول خود را دریافت نمایند

در رابطه با بلوار ورودی فداغ هم فرمودندکه بودجه کلان  آن مشخص و مصوب شده است  و اختیار آن هم در دست بنیاد مسکن می باشد. با پیگیریهای که تا کنون صورت گرفته است انتظار داریم کار اجرایی آن به زودی شروع شود .

با توجه به جدا شدن خلیلی و لب اشکن از فداغ هم فرمودند در این رابطه مشکلی احساس نمی شود چون در صورت بخش شدن فداغ ، خلیلی نیز به بخش فداغ اضافه خواهد شد و تنها مشکل اساسی در این رابطه این است که  گراش  با توجه به شهرستان بودن باید دارای یک دهستان مرکزی  باشد و در صدد هستم این مشکل هم بر طرف شود تا ارتقاء فداغ به بخش با سرعت بیشتری پیگیری شود .

ریاست محترم شورای اسلامی در رابطه با تکمیل ساختمان آتش نشانی  هم فرمودند : قرار داد 500/000/000 ریالی با پیمانکار بسته شده است و در حال حاضر در حال اجرای ساخت ساختمان آن هستیم . انشاالله به زودی کار این پروژه ملی هم به اتمام برسد .

آقای جهانپناه در موردپارک فداغ هم فرمودند  : بودجه  800/000/000  ریالی از طریق ماده 180توسط  جناب جعفر پور نماینده محترم مردم خنج – گراش و لار در مجلس شورای اسلامی  پیگیری و تخصیص داده شده است و مبلغ 190/000/000 ریال هم توسط بنیاد مسکن تخصیص داده شده است ، از این بودجه  تاکنون مبلغ 500/000/000 ریال آن به حساب شورا اسلامی فداغ واریز شده است .

در رابطه با گاز رسانی به فداغ فرمودند : گاز رسانی به فداغ همزمان با بیرم صورت خواهد پذیرفت . بواسطه اینکه فداغ از لوله اصلی انتقال گاز فاصله دارد اول ارد – بعد خلیلی و بعد بیرم و فداغ گاز رسانی خواهد شد .

ریاست محترم شورای اسلامی در پایان از اجرای طرح مشاورین امین شورا خبر داد .

آقای جهانپناه در این رابطه فرمودند ک از میان ریش سفیدان و معتمدین محل تعداد 30 نفر را گلچین کرده ایم تا در آینده از نظرات و پیشنهادات ایشان استفاده نماییم

 

 

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

 1. علی+رزمجو+از+قطر

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر عزیز
  و همچنین تشکر و قدردانی از زحمات جناب اقای جهانپناه که دیشب مهمان ما در فضای مجازی بود و صادقانه پاسخگوی سوالات بنده و بقیه ی دوستان بودند . از اقای مدیر عزیز خواهشمندیم که اگر امکان هست هر 6 ماهی یکی از اعضای شورای محترم را برای پاسخگوی به سوالات همشهریان دعوت کنند تا مردم بدانند که چه کارهایی صورت گرفته و به کجا رسیده و چه کارهای هم در حال انجام هست
  با تشکر

 2. سلام
  باتشکر از اقای جهانپناه و دیگر اعضای شورا
  مراسم دیشب خیلی خوب بود
  همچنین از اقای قاسمی مدیر فداغ نیوز هم تشکر میکنیم

 3. باسلام وخسته نیاشید خدمت ریاست واعضاء محترم شورا انشاالله که هر روز شاهد ابادانی بیشتر فداغ عزیز باشیم به امید فداغی اباد وسرفراز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 2 = 6