خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

یکصد فداغی در لیست پیشنهادی شورای ۱۴۰۰

یکصد فداغی در لیست پیشنهادی شورای ۱۴۰۰ قرار گرفت
در یک هفته اخیر پس از عمومی شدن گروه واتس اپی خبر و تحلیل *صدای فداغ* مطالب گوناگونی از دغدغه های اعضا مطرح گردید که خلاصه نظرات بصورت تیتروار برای اطلاع اهالی منتشر میشود:
تداوم نقد و مطالبه گری جوانان از مسئولین محلی و ارائه راهکار و پیشنهاد به آنها ، لزوم شفاف سازی بیشتر در خصوص ارائه لیست واجدان شرایط دریافت زمین شهرک ، پیگیری موضوع عقب نشینی داوطلبانه اهالی و تحقق وعده مسئولین برای جبران موضوع ، اهتمام ویژه به تشویق جوان ها برای شرکت در ازمون استخدامی اخیر ، در نهایت بررسی موضوع ویژه حضور افراد کارامد و متعهد در انتخابات شورای اسلامی
در خصوص حضور افراد کارامد در شورای اینده؛ در ادامه تصمیم گذشته اعضا، لیستی متشکل از یکصد نفر از اهالی فداغ تهیه شد که همگی به پیشنهاد اعضا فعال گروه صدای فداغ بودند.
افراد لیست از اشخاص شاخص فداغی تشکیل شده که ملاک های گوناگون در انتخاب انها دخیل بوده است.
اعضا فعال گروه صدای فداغ پس از بررسی لیست صد نفره، با انتخاب حداقل یک نفر و حداکثر پانزده نفر از افراد لایق، کارامد و متعهد نظرات خود را در این خصوص ارسال کرده و پس از جمع بندی ارا؛ پانزده نفر برگزیده اعضا بصورت خصوصی در گروه معرفی میشوند.
پانزده نفر برگزیده، پس از بررسی و تایید نهایی توسط اعضا، به عنوان لیست پیشنهادی گروه صدای فداغ به اهالی فهیم مان معرفی میگردند.
صدای فداغ خود را متعهد میداند افراد برگزیده را تشویق به حضور و ثبت نام در این دوره انتخابات نماید تا انشاالله شاهد پیشرفت هرچه بیشتر آبادی مان باشیم.
درخواست برنامه کاری، حمایت، تبلیغ و مطالبه گری پس از رای آوری اعضا پیشنهادی، از جمله برنامه های بعدی اعضا میباشد که در فرصت مناسب اطلاع رسانی خواهد شد انشالله
این اقدام گروه صدای فداغ صرفا جهت معرفی افراد کارامد و واجد شرایط به اهالی می باشد.
شهروندان می توانند آزادانه افراد مدنظر خود را انتخاب نمایند

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + = 10