خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

13 آبان امسال کوبنده تر از سالهای قبل

ملت ایران در راهپیمایی روز ۱۳ آبان ، با آگاهی و شناخت به ساده اندیشان داخلی که تصورات غلطی در خصوص آمریکا دارند،پاسخ روشن و محکمی را خواهند داد.
با سابقه تاریک آمریکا،اگر دولتمردان آن، دست به انجیل بگذارند و قسم یاد کنند،باز هم باید به صداقتشان شک نمود.
چرا که خودشان نیز بارها تاکید کرده اند که هر جا که بین قوانین بین المللی و منافع خویش تعارضی ببینند،آنها منافع خود را ارجح می دانند.
index
امروز نیز که بحث جاسوسی از مردم و رهبران کشورهای اروپایی و هم پیمان خود آمریکا مطرح است،باید حرکت انقلابی دانشجویان را در 33 سال گذشته به یاد آورد که با ورود به سفارتخانه آمریکا، مرکز جاسوسی این کشور را تصرف کردند.
این ساده لوحانه است که باور کنیم آمریکاییها با ما صادق هستند. در طول 3 دهه گذشته،این کشور متجاوز،ازهرگونه عملی ضد جمهوری اسلامی ایران مضایقه نکرده است.
مردم ایران جدا از اظهارنظرهای عده ای ساده لوح داخلی، طبق وصیت امام و منویات رهبری در راهپیمایی روز 13 آبان ، با آگاهی و شناخت به ساده اندیشانی که تصورات غلطی در خصوص آمریکا دارند،پاسخ روشن و محکمی خواهند داد.
دانش آموزان بسیجی فداغ نیز همگام و همراه با دانش آموزان سراسر کشور اسلامیمان ، در راهپیمایی باشکوه فردا مهر تایید دیگری خواهند زد بر اینکه آمریکا همیشه دشمن ما و دشمن اسلام و قرآن بوده و هست و خواهد بود .و تا آمریکا هست شعار مرگ بر آمریکا هم خواهد بود .
وعده ما همگام با دانش آموزان در حسینیه جامع فداغ

 

index

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


3 + = 8