خانه / اخبار کوتاه / کسب مدال برنز مسابقات هشت جانبه کشتی آزاد هرمزگان توسط کشتی گیر فداغی

بزرگداشت حماسه ملي ٩ دي، در جمع مردم ولايي فداغ

امشب و به مناسبت فرا رسيدن سالروز حماسه ملي نه دي، مجلس بزرگداشتي با حضور جناب سرگرد درستكار، فرماندهي محترم سپاه ناحيه شهرستان گراش در حسينيه جامع فداغ برگزار گرديد.
در اين مجلس كه با همت معاونت فرهنگي اجتماعي حوزه مقاومت بسيج امام خامنه اي فداغ برگزار گرديد، مردم ولايتمدار فداغ ميزبان ميهماناني گرانقدر از جمله فرماندهي محترم حوزه مقاومت بسيج شهداي ارد، فرماندهان پايگاه هاي مقاومت منطقه، جمعي از شاعران ولايي و فرهيخته منطقه، مسولين محترم شوراي اسلامي و دهياري فداغ و نيز جمع كثيري از فرهيختگان بسيجي منطقه بودند.
تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد و سپس پخش سرود ملي جمهوري اسلامي ايران آغازگر این محفل معنوي و فرهنگي بود.
حاج اقا نريماني به عنوان اولين سخنران پشت تريبون حاضر شدند و بعد از خوشامدگويي،از حضور مسئولين و حضار عزيز تقدير و تشكر كردند.
شاعر گرانقدر جناب استاد علي اصغر خاكبيز اولين نفري بود كه با قرائت سروده زيبايشان در مدح حماسه عظيم ٩ دي، حضار را به فيض رساندند.
سخنراني جناب سرگرد درستكار فرماندهي محترم سپاه ناحيه شهرستان گراش، برنامه بعدي مراسم بود.
ايشان با تبيين مواضع رهبريت نظام در خصوص فتنه ٨٨ و نيز روشنگريشان در خصوص سران فتنه و حمايت سران استكبار از انها، گوشه هايي از وقايع و حوادث هشت ماهه جريان فتنه را بازگو نمودند كه الحق و الانصاف با بيان شيوا و زيبايشان همه حضار را به فيض كامل رساندند.
تاكيد بر ولايتمداري و پشتیباني از ولايت فقيه نكته اصلي سخنراني ايشان بود.
ايشان در پايان از درايت و روشنگري مرحله به مرحله رهبر معظم انقلاب سخن گفتند و تاكيد داشتند تا زماني كه پشتيبان اين نظام حسيني باشيم هيچ آسيبي به مملكتمان وارد نخواهد شد.
بعد از سخنراني پرمحتواي جناب سرگرد درستكار، شاعران ولايي و فرهيخته منطقه به قرائت سروده هاي زيباي خود پرداختند.
استاد گرانقدر جناب اقاي تنها شاعر برجسته و خوش سخن از ارد، استاد محمد باقري شاعر فرهيخته فداغي، و استاد غلامحسين خرمنژاد ،عزيزاني بودند که با قرائت اشعار خود در زمينه هاي حماسه ٩ دي، ولايت فقيه، و شهداي گرانقدر انقلاب، محفل معنوي و ولايي را به مدح درايت و بصيرت رهبر عزيزمان “سيدعلي” مزين و معطر نمودند.
اقاي فاضل نريماني معاونت محترم فرهنگي اجتماعي حوزه مقاومت بسيج امام خامنه اي فداغ نيز با قرائت قطعه شعري از استاد محمد ژوليده كه توسط ميهمان غايب جلسه ، جناب استاد عباس رستمي از بيرم ارسال شده بود، مكمل محفل ولايي شهرمان شدند.
ايشان در سخناني كوتاه پس از تبيين اهميت حماسه ٩ دي، از حضور همه عزيزان و نيز زحمات ستاد بزرگداشت اين حماسه عظيم تقدير و تشكر كردند.
پايان بخش محفل زيبا، معنوي، و بياد ماندني مان نيز پخش كليپي زيبا از سخنان گهربار رهبر معظم انقلاب بود.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + 6 =