خانه / اخبار کوتاه / کسب مدال برنز مسابقات هشت جانبه کشتی آزاد هرمزگان توسط کشتی گیر فداغی

گفتگوی صمیمانه اعضای شورای ورزشی فداغ ، با ورزشدوستان

اعضای محترم شورای ورزشی فداغ در یک مناظره اینترنتی پاسخگوی سئوالات مردم ورزشدوست فداغ شدند.
آقایان خرم نوشادی و وحید رستگار دو نفر از اعضای شورای ورزشی فداغ در یک مناظره اینترنتی که بیش از 150 مخاطب داشت شرکت کردند و به سئوالات مطرح شده از سوی ورزشدوستان پاسخ دادند .
آقای خرم نوشادی ریاست محترم شورای ورزشی فداغ ، بعد از دقایقی حضور ، بدون جواب دادن به حتی یک سئوال مطرح شده از سوی مردم ، مناظره را ترک کرد و تنها رستگار پاسخگوی سئوالات ورزشدوستان شد.
به دلیل افت فاحش ورزش فداغ و بخصوص فوتبال ، که در دوران نه چندان دور لرزه بر اندام حریفان می انداخت ، مناظره ای بین اعضای محترم شورای ورزشی و تعدادی از ورزشدوستان و پیشکسوتان و با هدایت مدیریت پایگاه خبری و اطلاع رسانی فداغ نیوز به صورت اینترنتی برگزار گردید .
در این مناظره آقایان وحید رستگار و خرم نوشادی به عنوان اعضای محترم شورای ورزشی فداغ ، حضور یافتند تا به دهها سئوال مردم ورزشدوست فداغ راجع به افت فاحش ورزش ، پاسخ گویند ، اما نوشادی بنا به دلایلی بعد از دقایقی ، مناظره را ترک کرد و جواب سئوالات مردم را به وقتی دیگر موکول کرد
وحید رستگار تنها مشکلات مالی و کمبود بودجه و اعتبارات را دلیل عمده افت ورزش و بخصوص فوتبال دانست ایده و عقیده ای که از سوی حاضرین مردود اعلام شد .
قاسم هوشیار یکی از بازیکنان و پیشکسوتان ورزش فوتبال که در این مناظره حضور داشت تنها افت ورزش فداغ و بخصوص فوتبال را ، عدم مدیریت قوی در شورای ورزشی فداغ دانست .
ایشان عقیده داشتند که با تعصبی که در جوانان فداغی سراغ دارد با کمترین هزینه می شود قوی ترین تیم فوتبال در منطقه را ساخت .
ایشان در بخشی دیگر از سخنان خود فرمودند : آقایان اگر واقعا نمی توانند ورزش فداغ را به آنچه استحقاقش را دارد برسانند کنار بروند تا افرادی که خاک ورزش خورده اند وارد گود شوند شاید با درایت آنان ، ورزش و بخصوص فوتبال فداغ ، زنده شد
این مناظره که تا پاسی از شب ادامه داشت ، بدون رسیدن به راهکاری خاتمه یافت

این مناظره که تا پاسی از شب ادامه داشت بدون نتیجه و بدست آمدن راه حلی منطقی ، جهت خارج شدن ورزش فداغ از بحران ، خاتمه یافت

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 5 = 10