خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

جواب کلی ریاست محترم شورای ورزشی فداغ به سئوالات ورزشدوستان

به دنبال اجرای یک مناظره اینترنتی بین اعضای محترم شورای ورزشی فداغ و جمعی از ورزشدوستان و پیشکسوتان فوتبال و عدم شرکت جناب آقای خرم نوشادی به عنوان ریاست محترم شورای ورزشی به دلیل مشغله ، جوابیه کلی به سئوالات مردمی ارسال فرموده اند .
ما ضمن تشکر از جناب نوشادی بواسطه قبول درخواست جهت شرکت در مناظره متن ارسالی ایشان را به شرح زیر منتشر می نماییم
index
بنام هستی بخش جانها
با سلام خدمت مدیریت محترم فداغ نیوز و دوستان و همشهریان عزیز شرکت کننده در مناظره
قبل از هرچیز سخنی با مدیریت محترم که در سایت درج نموده که این جانب بدون اینکه به سوالی پاسخ دهم گروه را ترک کرده ام که این خلاف واقع است.
من تلفنی به شما اظهار داشتم چون حجم سوالها زیاد است و بنده به علت فوت پدرم در منزل مهمان داشتم در ان لحظه نمی توانستم به تک تک سوالها پاسخ دهم و قرار شد پس از شنیدن سوالها در متنی به صورت کلی جوابگو باشیم و تا اخرین لحظه در جلسه مناظره بوده ام و دوستان دیگری چون آقای وحید رستگار و ریحان ریحانی پاسخگوی متنی و لفظی بوده اند.
منتها برداشت کلی بنده از طرح این مناظره این است که یکی دونفر از دوستانی که متاسفانه با وجود اینکه خود خاک ورزش را خورده اند و پیشکسوت محسوب می شوند حالت طلبکارانه داشته و جالب اینکه یکی از دوستان قدیمی خود عضو شورای ورزشی فداغ هستند و در جلسه چند سال قبل در دفتر شورای اسلامی مقرر شد ایشان به عنوان رابط شورای ورزشی مابین ورزشکاران مقیم بندر و فداغ حتی ورزش فداغ را از کمکهای مالی بهره مند سازد.
و باید پاسخگو باشند که چه کمکی به ورزش فداغ کرده اند که اینگونه طلبکارند.
فقط جهت استحضار دیگر عزیزان شرکت کننده عرض کنم برای پیشرفت ورزش اول نیروی مستعد و بعد از آن فضای مناسب و برای برگزاری مسابقات نیاز به تامین بودجه است .
دوستان قدیمی در جایی اظهار داشتند که برای پیشرفت ورزش فداغ نیازی به پول نیست و لحظه بعد میگویند که ما میخواهیم بیاییم و از لحاظ مالی ورزش فداغ را تامین کنیم ، که این تناقض در گفتارات ایشان است.
و این در حالیست که ما بارها اظهار داشته ایم که هرکسی می تواند به نوعی قدم و خدمتی در راه اعتلای ورزش فداغ بردارد بسم الله.
چون ورزش فداغ مانند جاده سنگلاخی است که همه باید کمک کنند با جمع کردن سنگها مسیر ان را هموار کنند.و هرکس تمایل دارد عضو شورای ورزشی شود باز هم بسم الله.
شورای ورزشی نهادی خودجوش است که برگرفته از بین پیشکسوتان و جوانان علاقه مند به خدمت این مقوله است نه کارتی دارد نه حکمی از جایی صادر می شود تنها باید دلسوخته ورزش باشی که بتوانی خدمت کنی.
چون ورزش غیرحرفه ای انهم در روستاها همه هزینه است. که تامین کردن هزینه ها امری است که دوستان مدعی هستند آماده انجام ان هستند.
دوستانیکه اظهار می دارند ورزش فداغ دارای بودجه دولتی هست قطعا اطلاعی از موضوع ندارند و برای روشن شدن افکار منتقدان قصد داریم در اینده نزدیک نشستی با ریاست سازمان ورزش و جوانان شهرستان گراش داشته باشیم که با طرح مصاحبه و سوالات از طرف یکی از سایت های محترم فداغ نسبت به درج ان اقدام گردد تا کسانیکه فکر میکنند قلک ورزشی فداغ ان چنان پر وپیمانه است که هرکس را به وسوسه می اندازد بدانند که ایا صرفا در اخیار گذاشتن چند عدد توپ در طول سال می تواند کمکی به ورزش ما بنماید یا خیر؟
فعالیت های شورا را 2نفر از اعضای محترم شورای ورزشی و خصوصا آقای رستگار اظهار داشتند که مورد تایید بنده نیز است و نیازی به تکرار مکررات نیست.
فقط 2نکته را بالشخصه معتقدم یکی از عوامل گرایش جوانان ما از سمت فوتبال به فوتسال مهاجرت بیشتر استعداد های ورزشی این رشته به بندرعباس است که عملا باعث شده افراد علاقمند به این رشته در فداغ کمتر به حدنصاب برسند.
و اینکه سخن از دوران گذشته گفتن فقط تکرار و یاداوری خاطرات هست.الان هم استعداد و هم علاقمند.منتها بعضی چیزها عوض شده که ما باید ان را درک کنیم نیاز نسل جوان را درک کنیم.در گذشته همانطور که میدانیم همه منطقه در یک سطح از لحاظ امکانات بودند.ولی اینک با اجحافهایی که در حق ما شده فداغ از وجود فضاهای ورزشی مناسب محروم است که همه باید برای ایجاد این فضاها کمک و یاری کنیم.
در پایان لازم میدانم از اعضای محترم شورای اسلامی کمال تقدیر تشکر را بنمایم که حقیقتا در مقوله ورزشی یاور ما هستند و همگی علاقمند به این مقوله و پی گیر تامین بودجه جهت ساخت سالن و درگیر فضاهای ورزشی .
و سخن اخر ک قبلا هم متذکر شده ام اینکه عزیزان اگر منتقد هستیم منصف نیز باشیم و بدانیم اگر حتی کوچکترین قدمی از جانب شخصی برای پیشرفت محل برداشته شد از هزینه زندگی شخصی اش است و حداقل اگر از وی تقدیر نمی کنید او را نکوبید.
خصوصا از جانب کسانیکه انتظار بیشتری از ایشان می رود.و اینکه مجددا عرض میکنم افرادی که می توانند در ورزش فداغ خدمت کنند با کمال میل دست آنها را نیز می بوسیم اعلام بفرمایید.
والسلام
خرم نوشادی

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

  1. اکبر زمانی

    باسلام خدمت شما وتمامی اهالی فداغ بنده هم درمناظره شرکت کردم و پیشنهاد بنده براین بود ک باید چن نفر خیراندیش و افراد اقصادی و سیاسی ب جمع این افراد ورزشی اضافه شود مامنکر زحمات دوستان نیستیم اما باید بیشتر وقت ب ورزش فداغ دهند چون دران مناظره یکی ازدوستان پیشنهاد داد شما ی جلسه تشریف بیارین بندرعباس تا مشکل مالی حل شوداما دوستان ب دلیل مشکلات کاری واقتصادی دلیل قانع کننده ای ب ایشان ندادن ب هرحال ماباید کمک کنیم ب شورای ورزشی واما توقع داریم ک مدیریت بیشتری ب ورزش فوتبال فداغ انجام بدن تا با بدونواجازه تیمهای فداغ نرن مسابقه بدن ک بادست خالی برگردن فداغ اونم با نتیجه مالدیو مانند

  2. مختار تقی نژاد

    با سلام وتشکر مدیر سایت که وقت عزیزشان دراختیار ما قرار دادن تا در مناظره شرکت کنیم بنده به نوبت خودم از زحمت کشان ورزش فداغ تشکر میکنم وجوابی که برادرمان نوشادی دادن منتقی بود نظر بنده همینطور که ایشان گفتن یکیست چون بچه ها زحمت کش هستن وهر کس از دوستان که در فداع تشریف دارد و احساس میکند از انها بهتر می تواند کار کند بسم الله من در فداع بودم چون ایشان زحمت کش ورزش هستن و وقت و بی وقتشان صرف ورزش میکنند بیشتر از این با این دست خالی فکر نمیکنم وزیر ورزش هم با دست خالی کار بتونه از پیش ببره با تشکر از تمام ورزش دوستان شورای ورزشی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 7 = 13