خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

مفقودی یک مرد جوان در دریای بندرعباس

شناور غیر استانداری که حامل سه مرد جوان بود، دیشب در دریای بندرعباس دچار حادثه شد و یکی از سرنشینان این شناور مفقود شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، بنا بر اعلام منابع آگاه حوالی ساعت 21دیشب از سوی سازمان آتش‌نشانی برای کمک به مرکز جستجوی نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان تماس گرفته شد و تقاضای کمک می‌شود.

طی این حادثه سه نفر که حوالی ساعت 20 سوار بر شناوری غیراستاندارد شده بودند حوالی نیم مایلی از ساحل (رو به روی هتل هرمز بندرعباس) در عمق بین 2 تا 2 و نیم متری دچار حادثه می‌شوند که طی آن دو نفر از این افراد به ساحل برگشته اما از سرنوشت فرد سوم اطلاعی در دسترس نیست.

در همین زمینه یکی از افراد به نام “الف.ر” به بیمارستان شهید محمدی مراجعه کرده و پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص می‌شود. اطلاعات دریافتی خبرنگار از دوستی و نسبت فامیلی فرد مفقود شده با دو فرد نجات یافته دارد.

دکتر جهانی (پزشک معالج) در این خصوص به خبرنگار ایسنا، گفت: فرد حادثه‌دیده غرق نشده بلکه به دلیل ضربه روحی از ناپدید شدن دوستش به بیمارستان مراجعه کرده و تمام علائم حیاتی‌اش سالم و از بیمارستان مرخص شده است.

همچنین مرکز 125 آتش‌نشانی بندرعباس در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: ساعت 21:13:30 طی تماسی از سوی عده کثیری از شهروندان کامیون ردیف 46 از ایستگاه ششم، جت اسکی از ایستگاه پنجم، واحد نجات از ایستگاه یکم و قایق موتوری از اسکله شهید حقانی در کمتر از 2 دقیقه به محل اعزام‌شده و تاکنون در حال جستجو می‌باشند.

به گزارش ایسنا، تلاش‌های مأموران آتش‌نشانی و امدادگران گشت دریایی بندرعباس برای پیدا کردن فرد مفقودشده همچنان ادامه دارد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 9 = 15