خانه / اخبار کوتاه / محمد زینا فینال جنجالی را برد و قهرمان مسابقات فوتسال جام نوروز ۴۰۳ فداغ شد

افتتاح شاید برای نسلهای آینده

بلوار ابتدای فداغ شاید برای نسلهای آینده افتتاح گردد.

مدت زمان زیادی از ساخت زیر بنای بلوار ابتدای  فداغ یعنی  از ابتدای فداغ تا نرسیده به پمپ بنزین می گذرد .

با آنکه حدودا دوماه قبل خبر از آسفالت کردن این بلوار بود ولی کما فی السابق به حالت شن ریزی شده رها شده  ومردم  هر روز باید گرد وخاک ناشی از دیر آسفالت شدن این پروژه را بخورند .

البته الان مسئولین محترم عذر شاید موجهی دارند وآنکه انتخابات در پیش بود و کارها به حالت تعلیق در آمده بود .

H1760003

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

 1. چرا فقط مجازات زورگیران فورا اجرا می شود؟

  ———————-
  این روزها خبراجرای فوری مجازات زورگیرانی که از بد حادثه گرفتار دوربین یک شرکت شدند و به سرعت شناسایی، محاکمه و مجازات شدند به گوش همگان رسید و حرف و حدیث هایی هم در محافل علمی و رسانه ای در مورد آن مطرح گردید.
  ——————-
  برخود لازم می دانیم ابتدا از تلاش قابل ستایش نیروی انتظامی ، دادسرا ، دادگاه انقلاب و دیوانعالی کشور و شخص رئیس قوه قضائیه که ریاست عالیه و اظهارات و موضع گیری ایشان نقش جدی در این موضوع داشت تشکر و قدر دانی نماییم. ولی باید توجه داشت که جرائم زیادی رخ می دهد که هر کدام به نوعی به امنیت جامعه ارتباط پیدا میکند از قبیل قتل عمد ، سرقت ، تجاوز به …… ، حمل سلاح جنگی غیر مجاز ، اسید پاشی و… در گیریهای خیابانی و ……اما در برخی از این موارد حساسیت لازم به خرج داده نمی شود و گاهی دیده می شود یک قاتل عمد بعد از پنج سال هنوز قصاص نشده و مجازات مجرم در سایر موارد نیز تعیین نشده است و حساسیت لازم در این موارد دیده نمی شود و تنها حساسیت مقامات را در جاهایی می بینیم که قبل از آنان مردم در مورد آن حساسیت به خرج داده باشند و در واقع مسؤلین به دنبال مردم حرکت کرده اند.

  گرچه این مقدار حساسیت نیز قابل تقدیر است ولی مطلوب آن است که مسؤلین حتی در مواردی که هیچ کس نسبت به آن حساسیتی از خود نشان نداده ولی به امنیت جامعه مربوط می شود حساس باشند و تلاش کنند هرچه سریعتر این افراد را به مجازات قانونی و شرعی برسانند .

  اجرای سریع مجازات نه تنها وجدان عمومی را قانع نموده و رضایت آنان را در پی خواهد داشت بلکه به حال مجرمین نیز مفید است و آنان نیز از بلاتکلیفی نجات پیدا می کنند و از بد آموزی هایی که در محیط زندان وجود دارد نیز پرهیز خواهد شد.

  توقع مردم این است که این اقدام مثبت و قابل ستایش مسؤلین انتظامی و قضائی در سایر موارد نیز تکرار شود تا جامعه از اثرات مثبت آن برخوردار شود.
  با احترام

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + 7 =