خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

تجمع بیش از دو نفر در ایران ممنوع شد!

“مهرداد پارسا” مجری سلطنت طلب شبکه پارس در برنامه ای که در تاریخ (june۵) شانزدهم خرداد از این شبکه پخش شد، گفت:

«برای حفظ مملکت باید بلند شویم و تلاش و کوشش کنیم چرا که جمهوری اسلامی خیلی پوسیده است و از درون متلاشی شده است. فقط همت مردم را می طلبد که کار تمام شود. پاسداران و بسیجی ها از بازگشت به آغوش مردم هراسی نداشته باشند و تا دیر نشده این کار را بکنند. رژیم جمهوری اسلامی از اجتماع بیش از دو نفر وحشت دارد و مردم در سالروز مرگ {امام} خمینی[ره] به شادی و رقص مشغول شدند.»

این مجری سلطنت طلب برای اثبات این ادعا به قسمتی از روزنامه جمهوری اسلامی که در تاریخ شانزدهم خرداد ماه نوشته بود، استناد کرد و گفت:

روزنامه جمهوری نوشت: «تعطیلات اخیر که با آزادسازی مرخصی‌های روز شنبه ۵ روزه شد، صحنه‌های زشتی را در صفحات شمال کشور پدید آورد. بی‌بندو باری‌ها، تجمعات مختلط، پخش موسیقی مستهجن و رقص و آواز در انظار عمومی در روزهای ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ خرداد به ویژه در مسیرهای عبور و مرور عمومی و اماکن تفریحی، از پدیده‌های فراگیر بودند. آنچه موجب تعجب و تأسف خود اهالی شمال و مسافران خانواده‌دار و اصیل، که برای تفریح و استراحت به این مناطق رفته بودند، شده این بود که در هیچیک از این مسیرها و اماکن کمترین تذکر کتبی یا شفاهی برای رعایت حجاب، موازین اخلاقی، مقررات شرعی و قانونی داده نشده بود و هیچ مأموری برای نظارت نیز وجود نداشت.»

«مگر اتحاد چند برنامه ساز ماهواره ای چه می کند؟ ما کی هستیم که اگر اتحاد کنیم جمهوری اسلامی از بین برود؟ و دشمنی ما با جمهوری اسلامی چه تأثیری دارد؟ چه برسد به اینکه با هم اتحاد هم کنیم؟»

تناقض گویی این مجری سلطنت طلب از همین سخنان بی ارزشش فهمیده می شود که از طرفی می گوید جمهوری اسلامی در حال از بین رفتن است و می خواهد که پاسداران و بسیجیان به آغوش مردم بیایند تا در امان باشند و از طرفی اعتراف می کند ما کی هستیم که اگر اتحاد کنیم جمهوری اسلامی از بین برود؟ و دشمنی ما با جمهوری اسلامی چه تأثیری دارد؟ چه برسد به اینکه با هم اتحاد هم بکنیم. همچنین بعد از بیست و سه سال از ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) مردم هنوز با عشق و علاقه ای وصف ناپذیر در مراسم های ویژه ارتحال شرکت می کنند

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

  1. علـــى رزمجــو از قطــــر

    من هم این خبر را شنیچم ولی چيزه خاصي در اين تاريخ مشاهده نكردم فكر كنم شايعه ي بيش نيست اگر اينجور بايد كه ماه هم ميشه تابلوي اعلانات واسه شركتها

    • چند روز بعد هم احتمالا لوگوی ایران خودرو وسایپا رو روی ماه و مریخ میندازن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + = 7