خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

گراش ، کانون حوادث

در روزها و ماههای اخیر شهرستان گراش کانون حوادث  ناراحت کننده ای بوده است .

متاسفانه حوادثی که در این شهرستان به وقوع می پیوندد میرود تا   گراش را به یک شهر نامن جلوه دهد .

سرقت از طلافروشی در روز روشن . کشف جسد در برکه ای  در حومه گراش که هنوز علت آن معلوم نشده است .

سرقت موتورسیکلت درجلو مسجد امام حسن عکسری (ع)  و در همان روز سرقت بی سابقه از منزلی در گراش  ، و آنهم در روز روشن دارای یک پیام مهم به مردم و نیروی انتظامی می باشد .

پیام به مردم اینکه باید هوشیار باشند و منازل خود را حتی برای یک لحظه هم خالی نگه ندارند( منزلی که در گراش مورد سرقت قرار گرفت فقط چند دقیقه خالی بوده است )

و پیام به نیروهای انتظامی اینکه، سرقت دیگر منوط به شبها نیست و سارقین طعمه های خود را در دل روز پیدا می کنند . همانگونه که سارقین سرقت از طلافروشی را در روز و آنهم در حوالی نیروی انتظامی گراش انتخاب کرده بودند .

در هر صورت مردم  باید برای به دام انداختن سارقین با نیرهای انتظامی کمال همکاری را داشته باشند و عرصه را بر نامن کنندگان شهر ، تنگ نمایند .

تصویر از گریشنا

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

  1. بد نیست اکه سعی کنیم کمی ظرفیت خودمون رو بالا ببریم!!!!!!! بنظرم مناظره خوب و روش جدیدی بود. اگرم نقائصی داشت بخاطر نو ظهور بودنش بود.بهتر از اینه که هزینه های هنگفت بابت پوستر وبنر وپمفلت و… خرج بشه که هم شهرو کثیف می کنن وهم بیت المال رو بیخود هدرمیدن.راستی بهتون تبریک میگم سایتتون نسبت به قبل خیلی بهتر شده.چون هم خبرها بشتر و متنوع تر شده وهم بخش های جدیدی اضافه شده.. . مطمئنم بهتر از این هم میتونه بشه.موفق باشید.

  2. انصافاً که برنامشون از هزارتا برنامه طنز و فیلم سینمایی خنده دارتر بود…
    من که حسابی خندیدم. 
    راستی سلام علیکم .. بعد این همه وقت اومدم به فداغ نیوز سرزدم باید بهم حق بدید یادم بره سلام کنم . 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + = 13