خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

بازدید مدیر کل اداره منابع طبیعی و معاون وزیر جهاد کشاورزی از فداغ

به گزارش دفتر فرمانداری، این بازدید امروز، ششم اردیبهشت ماه انجام شد. اصغر فرودی، فرماندار شهرستان گراش به منظور پیگیری و بررسی نیازها و مشکلات حوزه آبخیزداری و طرح‌های کشاورزی با حضور دکتر جلالی، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور، دکتر جعفرپور،نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی،مهندس بوستانی مدیر کل منابع طبیعی و آب‌خیزداری استان فارس، بخشداران بخش ارد و مرکزی، مسولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان از سد‌های ولایت زینل‌آباد و شاه نعمت الله فداغ  بازدید کردند.
فرماندار گراش با تاکید بر ضرورت اجرایی طرح های آب‌خیزداری در شهرستان گراش گفت: «چند طرح آب‌خیزداری و بند‌های خاکی در دهستان فداغ و روستاهای تابع بخش مرکزی مورد مطالعه قرار گرفته و طرح مطالعاتی آن آماده است.»
اصغر فرودی، تامین اعتبار اجرای پروژه  بند‌های خاکی چهارگانه روستاهای فداغ و خلیلی،بند خاکی روستای آغصه، بهسازی و ساخت سد تنگ آب،تخصیص اعتبارات عمرانی جهت ساخت ساختمان اداری، تکمیل چارت سازمانی و استقرار نمایندگی اداره منابع طبیعی در بخش ارد از مهم‌ترین خواسته‌های خود در سفر معاون وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان گراش عنوان کرد.
در این سفر معاون وزیر با حضور در روستای زینل‌آباد و فداغ از نزدیک از طرح‌های آب‌خیزداری این دو روستا  بازدید و در جریان مشکلات قرار گرفت. دکتر جلالی در این سفر نسبت به رفع مشکلات و اجرای طرح‌های آبخیزداری و سرمایه‌گذاری در این زمینه قول مساعد و پیگیری داد.

منبع: گریشنا

 
IMG-20160425-WA0096

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + 4 =